Листи до редакції

В Соснівці збільшено тарифи на вивіз сміття

Згідно повідомлення КП “Соснівкажитлокомунсервіс” Соснівської міської ради для мешканців Соснівки підняли тарифи на вивіз побутових твердих відходів

Зокрема, для населення що проживає в багатоквартирних будинках м.Соснівка – 14,37грн (за одного проживаючого), для мешканців одноквартирних житлових будинків з присадибною ділянкою за відсутності центрального опалення м.Соснівка – 23,54 грн (за одного проживаючого).

Підставою для перерахунку тарифу стало рішення сесії Червоноградської міської ради № 1512 від 19.12.2019 року “Про надання дозволу КП “Комунальник” на прийняття та захоронення твердих побутових відходів потужністю до 100тис. тон в рік м.Соснівка Сокальського району” за тарифом як для інших споживачів, а саме 383,92 грн.

Голова Сокальської міської ради Микола Пасько вчора повідомив про те, що разом з керівниками бюджетних закладів міста Соснівки пропрацювали 03 січня над підготовкою змін до Статутів цих закладів задля бюджетного фінансування.

Нагадаємо, що з 2020 року Соснівка фінансуватиметься з бюджету Сокаля. Також з 1 січня Соснівка Соснівка буде утримуватиме свою лікарню самостійно.

В свою чергу 20 грудня на позачерговій сесії Сокальська районна рада підтримала фінансування бюджетних установ Соснівки.

 

750809632
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.