Головна / Листи до редакції / В Соснівці збільшено тарифи на вивіз сміття

В Соснівці збільшено тарифи на вивіз сміття

Згідно повідомлення КП “Соснівкажитлокомунсервіс” Соснівської міської ради для мешканців Соснівки підняли тарифи на вивіз побутових твердих відходів

Зокрема, для населення що проживає в багатоквартирних будинках м.Соснівка – 14,37грн (за одного проживаючого), для мешканців одноквартирних житлових будинків з присадибною ділянкою за відсутності центрального опалення м.Соснівка – 23,54 грн (за одного проживаючого).

Підставою для перерахунку тарифу стало рішення сесії Червоноградської міської ради № 1512 від 19.12.2019 року “Про надання дозволу КП “Комунальник” на прийняття та захоронення твердих побутових відходів потужністю до 100тис. тон в рік м.Соснівка Сокальського району” за тарифом як для інших споживачів, а саме 383,92 грн.

Голова Сокальської міської ради Микола Пасько вчора повідомив про те, що разом з керівниками бюджетних закладів міста Соснівки пропрацювали 03 січня над підготовкою змін до Статутів цих закладів задля бюджетного фінансування.

Нагадаємо, що з 2020 року Соснівка фінансуватиметься з бюджету Сокаля. Також з 1 січня Соснівка Соснівка буде утримуватиме свою лікарню самостійно.

В свою чергу 20 грудня на позачерговій сесії Сокальська районна рада підтримала фінансування бюджетних установ Соснівки.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

twenty − twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!