Листи до редакції

Віталій Войтів з Дрогобича – мультимедаліст Кубку України зі стрибків на акробатичній доріжці

27 вересня 2020 року у місті Генічеську Херсонської області завершилися Кубок України та Всеукраїнські змагання зі стрибків на акробатичній доріжці серед представників дитячо-юнацьких спортивних шкіл та клубів.

Загалом змагалося 204 спортсмени, які презентували команди 11 областей України у 4 вікових групах:

– 2007 р.н. і старші за програмою майстрів спорту України;
– 2008 – 2009 р.н.;
– 2010 – 2011 р.н.;
– 2012 – 2013 р.н. за програмою КМС України та І дорослого розряду.

За підсумками особисто-командних змагань акробати Львівської області вибороли 2 золоті, 5 срібних, 3 бронзові нагороди.

Зокрема переможцем Кубку України в багатоборстві серед чоловіків (2007 р.н. і старші) виявився Віталій Войтів з м. Дрогобича. Він впевнено переміг Івана Чуприну з Вінниччини (2 місце) та Романа Чербу з Миколаївщини (3 місце).

В жіночому багатоборстві на третій сходинці п’єдесталу Кубку України-2020 виявилася ще одна вихованка Дрогобицької ДЮСШ імені Івана Боберського Євгенія Жгута.

В особистому заліку в окремих змагальних вправах відзначилися: серед чоловіків – Віталій Войтів (2 місце у фіналі вправи № 2; 3 місце у фіналі вправи № 1); Олег Мазурик (3 місце у фіналі вправи № 2), а серед жінок – Анна-Марія Вагіла (2 місце у фіналі вправи № 1), Євгенія Жгута (2 місце у фіналі вправи № 2).

В командному заліку Кубка України-2020 акробати Львівської області вибороли два комплекти срібних медалей: Віталій Войтів, Олег Мазурик, Ігор Буштин, Олександр Винар – серед чоловіків та Євгенія Жгута, Анна-Марія Вагіла, Ліліана Кіцера – серед жінок.

У змаганнях юнаків ще один представник Львівщини Вадим Васюрко виявився переможцем в багатоборстві за програмою Всеукраїнських змагань у віковій групі 2012 – 2013 р.н.

Вітаємо стрибунів на акробатичній доріжці зі Львівщини та їхніх тренерів!

Голос Сокальщини на GoogleNews