Листи до редакції

У Львові працюють медичні пукти з надання допомоги вимушено переселеним особам

Як повідомила керівниця управління охорони здоров’я ЛМР Леся Кобецька, зараз поліклінічні медичні заклади Львова працюють відповідно до вимог особливого періоду. Також у місті сформували медичні команди, створили відповідні пункти надання невідкладної медичної допомоги і розмістили їх на локаціях, де перебувають вимушено переселені особи.

«Станом на сьогодні поліклініки працюють відповідно до вимог особливого періоду і відповідно до рекомендацій і наказу Міністерства охорони здоров’я: ми перейшли на надання лише невідкладної допомоги. Щодо консультацій хронічних пацієнтів, то сімейні лікарі консультують пацієнтів, з якими мають підписані декларації, в телефонному режимі, або через вайбер чи інші мережі. Звичайно, якщо потрібно, лікарі виїжджають на дім і консультують. Кожен пацієнт може звернутися у поліклініку, якщо потрібна невідкладна допомога. У поліклініках працює реєстратура і консультують вузькі спеціалісти. Також сімейні лікарі є на прийомі», – розповідає керівниця управління охорони здоров’я ЛМР Леся Кобецька.

За її словами, також продовжують проводити вакцинацію від ковіду. Працюють стаціонарні пункти, оскільки пацієнти потребують ревакцинації та бустерної дози.

Ще один важливий напрям роботи – надання медичної допомоги вимушено переселеним особам.

«Зараз ми дуже багато працюємо в напрямку надання медичної допомоги переселенцям. Сформували медичні команди, створили відповідні пункти надання невідкладної медичної допомоги і розмістили їх на локаціях, де перебувають такі люди», – повідомила посадовиця.

315589915
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.