Листи до редакції

У пологовому будинку Львівського ТМО №3 розповіли про пологи в умовах надзвичайної ситуації

У Львівському територіальному медичному об‘єднанні №3 розповіли, що сьогодні в пологовому будинку вимушено переселена жінка шляхом кесаревого розтину народила здорового хлопчика. Втім, за словами лікарів, відразу після операції маму і малюка довелось оперативно доправити в укриття, у зв‘язку із повітряною тривогою.

Медики наголошують, що з огляду на повномасштабне вторгнення російських військ на територію України і агресивні обстріли міст нашої держави, львівські пологові будинки готові до роботи у надзвичайних умовах. Не винятком став і сьогоднішній випадок.

«Сьогодні 31-річна жінка-переселенка на 40-му тижні вагітності народила здорового хлопчика, вагою 3250 грам та зростом 50 см.

Жінці провели кесарів розтин, втім відразу після операції почалася сирена повітряної тривоги. Відтак з операційної жінку і дитину змушені були спустити в укриття. Станом на зараз породілля і дитинка почуваються добре», – розповідають у Львівському ТМО №3.

Нагадаємо, що в укриттях пологового будинку №1 на вул. Мечнікова, 8 та пологового відділення на вул. Раппопорта, 8 обладнано пологовий зал, операційну та пост інтенсивної терапії для новонароджених.

Медичну допомогу вагітним, роділлям та породіллям станом на сьогодні надають у штатному режимі, незалежно від місця реєстрації.

Контактні телефони для інформації:

·        +38 032 275-92-13 — вул. Мечнікова, 8

·        +38 032 259-32-09 — вул. Раппопорта,8·65823035

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.