Головна / Листи до редакції / Про порушення кримінальної справи щодо головного лікаря Сокальського району

Про порушення кримінальної справи щодо головного лікаря Сокальського району

В часописі «Голос з-над Бугу» у №49 (26-20) було опубліковане інтерв`ю з в. о. головного лікаря КЗ СРР ЛО «Сокальська ЦРЛ» Ярославом ВІТИКОМ, де, на думку окремих колег лікаря Володимира Федоровича Пасієвича, була дана недостовірна інформація щодо факту порушення кримінальної справи проти нього. А ще колеги твердили, що нині В. Пасієвич перебуває у черговій відпустці. Щоб з`ясувати ці моменти, редакція із запитами звернулася у відповідні державні установи. У Сокальський районний суд Львівської області ми подали запит 3 грудня 2012 року і 10 грудня 2012 року отримали відповідь такого змісту:

«На Ваш інформаційний запит №62 від 03.12.2012 року Сокальський районний суд Львівської області надає інформацію, що постановою судді Сокальського районного суду від 05 листопада 2012 року на Пасієвича Володимира Федоровича накладене стягнення у виді штрафу в сумі 25-50 грн.

Голова Сокальського районного суду

Львівської області С. О. ПАХУТ».

У КЗ СРР Львівської області «Сокальська ЦРЛ» ми звернулися 28 листопада 2012 року і 30 листопада отримали відповідь такого змісту:

«У відповідь на Ваш запит від 28.11.2012 р., отриманого нами 29.11.2012 р., з приводу надання інформації про те, чи дійсно керівник ЛТЕК Сокальської ЦРЛ Пасієвич В.Ф. відсторонений від займаної посади і чи перебуває у відпустці, КЗ СРР ЛО «Сокальська центральна районна лікарня» повідомляє, що згідно з Законом України «Про захист персональних даних» є володільцем бази персональних даних.

Порядок доступу до бази персональних даних передбачений у ст. 16 ЗУ «Про захист персональних даних» і керівництво Сокальської ЦРЛ не має права надати таку інформацію.

Не погодившись з таким рішенням, ви маєте право його оскаржити, згідно з ст. 18 ЗУ «Про захист персональних даних». 

Відповідь надаємо у встановлений законом термін.

В. о. головного лікаря Я. І. ВІТИК».

У редакцію передали лист, який надійшов з прокуратури Львівської області на ім`я Пасієвича В.Ф.

«Повідомляю, що за результатами перевірки, яка проведена в порядку ст. 97 КПК України прокуратурою області за заявою Галамая Т. Я., відносно Вас 08.10. 2012 року відмовлено в порушенні кримінальної справи на підставі ст. 6 п. 2 КПК України.

Роз`яснюю, що у відповідності до ст. 991 КПК України Ви вправі оскаржити постанову про відмову в порушенні кримінальної справи вищестоящому прокурору або до суду.

Заступник начальника відділу управління нагляду прокуратури області, радник юстиції О. ТЕЛИЧКО».

 

 

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

16 − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!