Листи до редакції

З 10 березня на Сокальщині стартують планові знеструмлення. Де не буде світла

У зв’язку із ремонтом електромереж з 10 до 17 березня мешканці деяких сіл Сокальського району залишаться без світла.

Про це повідомила прес-служба ПрАТ “Львівобленерго”.

Нагадаємо, Голос Сокальщини вже повідомляв про те що побутовим клієнтам слід повідомити показники електролічильника своїм операторам системи розподілу: “Львівобленерго”, “Укрзалізниця” тощо.

В свою чергу Львівобленерго повідомляє, що показники електричного лічильника прийматимуть від побутових клієнтів виключно дистанційно

Також вам буде цікаво : Львівобленерго змінено терміни подачі показників лічильника – що потрібно знати. Відеоінструкція

Список населених пунктів :

Район Нас. пункт Вулиця Буд. Період
Північний м.Сокаль Драгоманова 1-6 з 10-03-2020 09:00 по 11-03-2020 17:00
Північний м.Сокаль Зелена 1-9 з 12-03-2020 09:00 по 12-03-2020 17:00
Північний м.Сокаль Леонтовича 9-15 з 12-03-2020 09:00 по 12-03-2020 17:00
Північний м.Сокаль Лисенка 1-14 з 12-03-2020 09:00 по 12-03-2020 17:00
Північний м.Сокаль Львівська 51-66 з 12-03-2020 09:00 по 12-03-2020 17:00
Північний м.Сокаль Морозенка 1-30 з 10-03-2020 09:00 по 11-03-2020 17:00
Північний м.Сокаль Полуботка 5-13 з 12-03-2020 09:00 по 12-03-2020 17:00
Північний м.Сокаль Сагайдачного 16-41 з 10-03-2020 09:00 по 11-03-2020 17:00
Північний м.Сокаль Стефаника 17-39 з 12-03-2020 09:00 по 12-03-2020 17:00
Північний м.Сокаль Тарнавського 1-8 з 10-03-2020 09:00 по 11-03-2020 17:00
Район Нас. пункт Вулиця Буд. Період
Північний м.Сокаль Шептицького 76-128 з 13-03-2020 09:00 по 13-03-2020 17:00
Північний м.Сокаль Яворницького 86-115 з 10-03-2020 09:00 по 11-03-2020 17:00
Північний с. Бутини Травнева всі з 10-03-2020 09:00 по 12-03-2020 17:00
Район Нас. пункт Вулиця Буд. Період
Північний с. Волиця Мостівська Підлісна всі з 11-03-2020 09:00 по 11-03-2020 17:00
Північний с. Волиця Мостівська Рокітна всі з 11-03-2020 09:00 по 11-03-2020 17:00
Північний с. Опільсько Лугова 1-34 з 06-03-2020 09:00 по 06-03-2020 16:00
Північний с. Острів всі всі з 11-03-2020 09:00 по 12-03-2020 17:00
Північний с. Переспа Франка 2,3,4 з 10-03-2020 09:00 по 10-03-2020 17:00
Північний с. Переспа Шевченка 2-28 з 10-03-2020 09:00 по 10-03-2020 17:00
Північний с. Переспа Шевченка 25-64 з 11-03-2020 09:00 по 11-03-2020 17:00
Північний с. Рекленець Нова 1-27 з 10-03-2020 09:00 по 13-03-2020 17:00
Північний с. Рекленець Підлісна всі з 10-03-2020 09:00 по 13-03-2020 17:00
Північний с. Рекленець Шкільна 3-15 з 10-03-2020 09:00 по 13-03-2020 17:00
Район Нас. пункт Вулиця Буд. Період
Північний с. Савчин І.Франка 1-14 з 06-03-2020 09:00 по 06-03-2020 16:00
Північний с. Савчин І.Франка 1-14 з 10-03-2020 09:00 по 11-03-2020 17:00
Північний с. Савчин Українська 1-26 з 06-03-2020 09:00 по 06-03-2020 16:00
Північний с. Савчин Українська 1-26 з 10-03-2020 09:00 по 11-03-2020 17:00
Північний с. Савчин Шептицького 17-78 з 06-03-2020 09:00 по 06-03-2020 16:00
Північний с. Савчин Шептицького 17-78 з 10-03-2020 09:00 по 11-03-2020 17:00
Північний с. Суховоля Першотравнева 1-73 з 11-03-2020 09:00 по 12-03-2020 17:00
Північний с.Ільковичі Підрівська всі з 13-03-2020 09:00 по 13-03-2020 17:00
Північний с.Борове всі всі з 13-03-2020 09:00 по 13-03-2020 17:00
Північний с.Борове всі всі з 16-03-2020 09:00 по 20-03-2020 17:00
Район Нас. пункт Вулиця Буд. Період
Північний с.Борове Піщана всі з 10-03-2020 09:00 по 11-03-2020 17:00
Північний с.Борятин всі всі з 10-03-2020 09:00 по 11-03-2020 17:00
Північний с.Борятин Зелена 3-64 з 18-03-2020 09:00 по 18-03-2020 17:00
Північний с.Борятин Миру 1-2 з 18-03-2020 09:00 по 18-03-2020 17:00
Північний с.Гірник Б.Хмельницького 1-49 з 23-03-2020 09:00 по 24-03-2020 17:00
Північний с.Гірник Котляревського всі з 23-03-2020 09:00 по 24-03-2020 17:00
Північний с.Гірник Лисенка 1-22 з 12-03-2020 09:00 по 13-03-2020 17:00
Північний с.Гірник Лисенка 1-22 з 12-03-2020 09:00 по 13-03-2020 17:00
Північний с.Гірник Мирного 2-8 з 12-03-2020 09:00 по 13-03-2020 17:00
Північний с.Гірник Мирного 2-8 з 12-03-2020 09:00 по 13-03-2020 17:00
Район Нас. пункт Вулиця Буд. Період
Північний с.Гірник пр.Шевченка 1-9 з 23-03-2020 09:00 по 24-03-2020 17:00
Північний с.Гірник Шахтарська 18-24 з 23-03-2020 09:00 по 24-03-2020 17:00
Північний с.Гірник Шашкевича 1-9 з 12-03-2020 09:00 по 13-03-2020 17:00
Північний с.Гірник Шашкевича 1-9 з 12-03-2020 09:00 по 13-03-2020 17:00
Північний с.Гірник Шевченка 1-30 з 23-03-2020 09:00 по 24-03-2020 17:00
Північний с.Добрячин Поповича всі з 11-03-2020 09:00 по 12-03-2020 17:00
Північний с.Добрячин Шевченка всі з 11-03-2020 09:00 по 12-03-2020 17:00
Північний с.Заболоття всі всі з 16-03-2020 09:00 по 16-03-2020 17:00
Північний с.Завишень Петрушевича всі з 18-03-2020 09:00 по 20-03-2020 17:00
Північний с.Завишень Петрушевича всі з 11-03-2020 09:00 по 11-03-2020 17:00
Район Нас. пункт Вулиця Буд. Період
Північний с.Завишень Українська всі з 12-03-2020 09:00 по 12-03-2020 17:00
Північний с.Завишень Українська всі з 18-03-2020 09:00 по 20-03-2020 17:00
Північний с.Завишень Українська всі з 11-03-2020 09:00 по 11-03-2020 17:00
Північний с.Завишень Франка 1-39 з 12-03-2020 09:00 по 12-03-2020 17:00
Північний с.Завишень Франка 1-39 з 18-03-2020 09:00 по 20-03-2020 17:00
Північний с.Завишень Франка 1-39 з 11-03-2020 09:00 по 11-03-2020 17:00
Північний с.Лешків всі всі з 16-03-2020 09:00 по 16-03-2020 17:00
Північний с.Лугове всі всі з 13-03-2020 09:00 по 13-03-2020 17:00
Північний с.Лугове всі всі з 16-03-2020 09:00 по 20-03-2020 17:00
Північний с.Межиріччя Зарічна 1-6 з 16-03-2020 09:00 по 19-03-2020 17:00
Район Нас. пункт Вулиця Буд. Період
Північний с.Межиріччя Лісова 1-22 з 16-03-2020 09:00 по 19-03-2020 17:00
Північний с.Межиріччя Центральна 25-52 з 16-03-2020 09:00 по 19-03-2020 17:00
Північний с.Межиріччя Шкільна 1-77 з 16-03-2020 09:00 по 19-03-2020 17:00
Північний с.Муроване всі всі з 10-03-2020 09:00 по 11-03-2020 17:00
Північний с.Острів Центральна всі з 10-03-2020 09:00 по 11-03-2020 17:00
Північний с.Перетоки всі всі з 13-03-2020 09:00 по 13-03-2020 17:00
Північний с.Поториця Івасюка 1-20 з 17-03-2020 09:00 по 17-03-2020 17:00
Північний с.Поториця Галайди 1-12 з 16-03-2020 09:00 по 16-03-2020 17:00
Північний с.Поториця Галайди 14-26 з 17-03-2020 09:00 по 17-03-2020 17:00
Північний с.Поториця Зелена 1-64 з 16-03-2020 09:00 по 16-03-2020 17:00
Район Нас. пункт Вулиця Буд. Період
Північний с.Поториця Л.Українки 1-13 з 17-03-2020 09:00 по 17-03-2020 17:00
Північний с.Поториця С.Стрільців 30-49 з 17-03-2020 09:00 по 17-03-2020 17:00
Північний с.Рекленець всі всі з 13-03-2020 09:00 по 13-03-2020 17:00
Північний с.Рекленець всі всі з 16-03-2020 09:00 по 20-03-2020 17:00
Північний с.Рокитне Підлісна 26-61 з 13-03-2020 09:00 по 13-03-2020 17:00
Північний с.Ромош всі всі з 13-03-2020 09:00 по 13-03-2020 17:00
Північний с.Русин всі всі з 16-03-2020 09:00 по 16-03-2020 17:00
Північний с.Скоморохи Задвірна всі з 13-03-2020 09:00 по 13-03-2020 17:00
Північний с.Скоморохи Коробка всі з 13-03-2020 09:00 по 13-03-2020 17:00
Північний с.Скоморохи Франка 8-52 з 13-03-2020 09:00 по 13-03-2020 17:00
Район Нас. пункт Вулиця Буд. Період
Північний с.Скоморохи Шевченка 11-17 з 13-03-2020 09:00 по 13-03-2020 17:00
Північний с.Стаївка всі всі з 12-03-2020 09:00 по 13-03-2020 17:00
Північний с.Стремінь всі всі з 13-03-2020 09:00 по 13-03-2020 17:00
Північний с.Стремінь всі всі з 16-03-2020 09:00 по 20-03-2020 17:00
Північний с.Тудорковичі Лісна всі з 10-03-2020 09:00 по 11-03-2020 17:00
Північний с.Тудорковичі Срада, клуб, “Ялинка” всі з 10-03-2020 09:00 по 11-03-2020 17:00
Північний с.Тяглів Колгоспна 2-46 з 20-03-2020 09:00 по 20-03-2020 17:00
Північний с.Угринів всі всі з 10-03-2020 09:00 по 11-03-2020 17:00
Північний с.Хлівчани хутір Хоронів всі з 19-03-2020 09:00 по 19-03-2020 17:00
Північний с.Цеблів всі всі з 17-03-2020 09:00 по 17-03-2020 17:00
Район Нас. пункт Вулиця Буд. Період
Північний смт.Гірник Б.Хмельницького 1-49 з 10-03-2020 09:00 по 11-03-2020 17:00
Північний смт.Гірник пр.Шевченка 1-3-5-7-9 з 10-03-2020 09:00 по 11-03-2020 17:00
Північний смт.Гірник Шахтарська 18-24 з 10-03-2020 09:00 по 11-03-2020 17:00
Північний смт.Гірник Шевченка 1-30 з 10-03-2020 09:00 по 11-03-2020 17:00
Північний смт.Жвирка Б.Хмельницького 44-72 з 10-03-2020 09:00 по 11-03-2020 17:00
Північний смт.Жвирка Вокзальна 3,20,22 з 10-03-2020 09:00 по 11-03-2020 17:00
Північний смт.Жвирка Грушевського всі з 10-03-2020 09:00 по 11-03-2020 17:00
Північний смт.Жвирка Довженка всі з 10-03-2020 09:00 по 11-03-2020 17:00
Північний смт.Жвирка Дорошенка всі з 10-03-2020 09:00 по 11-03-2020 17:00
Північний смт.Жвирка Замкнена всі з 10-03-2020 09:00 по 11-03-2020 17:00
Район Нас. пункт Вулиця Буд. Період
Північний смт.Жвирка Кривоноса всі з 10-03-2020 09:00 по 11-03-2020 17:00
Північний смт.Жвирка Л.Українки всі з 11-03-2020 09:00 по 11-03-2020 17:00
Північний смт.Жвирка Морозенка всі з 10-03-2020 09:00 по 11-03-2020 17:00
Північний х.Бережне всі всі з 10-03-2020 09:00 по 11-03-2020 17:00
Північний х.Рудки всі всі з 10-03-2020 09:00 по 11-03-2020 17:00

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

thirteen + 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.