Листи до редакції

Залишковими дозами вакцин вакцинувалися голова та директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА

5 березня залишковою дозою вакцини Oxford/AstraZeneca (Covishield) провакцинувався директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис та голова ЛОДА Максим Козицький

Вакцина прибула на Львівщину 25 лютого. Нею вже вакцинували понад 400 медиків області.

“Я вакцинуюсь, щоб показати безпечність цієї вакцини. Крім того, цією дією хочу показати мою особисту державницьку позицію і нівелювати закиди всіх противників. Закликаю відкинути усі політичні лозунги щодо вакцинації і вакцини та подумати, що заклики таких політиків не допомагають у боротьбі з коронавірусом, а лише посилюють антивакцинаторські настрої, які і без того високі у нашому суспільстві”, – наголосив Максим Козицький.

Нагадаємо, Україна закупила вакцину Oxford/AstraZeneca (Covishield), який розробив Оксфордський університет та британсько-шведська компанія AstraZeneca. Він виготовляється під локальною назвою Covishield на заводі Індійського інституту сироватки в Пуні, який є найбільшим виробником вакцин у світі і постачає свою продукцію в 140 країн.

За словами медиків, ця вакцина повністю безпечна, має доведену ефективність, схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я і пройшла перевірку Європейським агентством з лікарських засобів. Вона дозволена для використання в Європейському Союзі, Бразилії, Аргентині, Великій Британії, Мексиці та інших країнах. Цю вакцину замовили Британія, Австралія, Канада. Заявлена ефективність – 70%.

«Хочу зазначити, що вакцинація від СОVID 19 є вкрай необхідною в подоланні цієї недуги. І своїм прикладом я демонструю її безпечність та важливість! Люди повинні робити щеплення будь-якою доступною та ефективною вакциною. Оскільки це допоможе захистити себе, своїх близьких та оточуючих, які зараз піддаються впливу вірусного навантаження. А використання залишкових доз сприятиме раціональному застосуванню вакцини», – зазначив Орест Чемерис.

Є два шляхи, якими вакцина може зменшити кількість госпіталізацій та смертей. Перший – це зменшення кількості інфікованих у найбільш вразливих групах. Другий – завдяки вакцині інфекція стане менш небезпечною.

Департамент охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.