Новини культури

Ансамбль «Верховина» презентував патріотичну програму з нагоди Дня Героїв у Львові

Вчора, 23 травня, Україна відзначила День Героїв. В цей день вшанували всіх, хто героїчно боровся за свободу та незалежність нашої держави, всіх, хто віддав за неї своє життя та всіх, хто стоїть та захисті рідної землі сьогодні – під час повномасштабної війни з московським ворогом.

З нагоди Дня Героїв, на площі біля пам’ятника Тарасу Шевченку у Львові відбулось мистецьке дійство «Охрещені вогнем». Під час заходу Заслужений Прикарпатський ансамбль пісні та танцю України «Верховина» презентував патріотичну програму – духовно-патріотичні твори, що поєднують в собі музику, танці, спів, театралізовані елементи та патріотичні символи.

Участь у заході взяв заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко , Директор Департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Ірина Гаврилюк заступниця директора департаменту – начальниця управління культури Тетяна Плугатор, представники громадськості та всі охочі.

Мистецьке дійство було благодійним, під час виступу Заслужений ансамбль «Верховина» проводив збір коштів, – всі вони будуть передані на придбання автомобіля для захисника України Андрія Демківа з 67 ОМБр ЗСУ.

Нагадуємо, Заслужений Прикарпатський ансамбль пісні та танцю України «Верховина» впродовж повномасштабного вторгнення ворога, дає благодійні концерти як в Україні, так і за кордоном. Мистецька діяльність колективу допомагає збирати кошти на підтримку Збройних Сил України, а також пропагувати по світу неповторну українську культуру, пісню та танець.

Голос Сокальщини на GoogleNews