Новини культури

Капела “Дударик” запрошує у Львові на недільний концерт для підтримки ЗСУ

10 липня о 16:00 навпроти міського арсеналу (сквер «На валах») відбудеться концерт хорової школи та капели «Дударик». Зібрані під час концерту кошти передадуть Збройним силам України.

Це черговий концерт серії щонедільних виступів капели на підтримку ЗСУ, повідомив керівник капели Дмитро Кацал.

«Радо представимо нові і знані народні та авторські твори вашій увазі. Приходьте, бо і в часі війни душі потрібен перепочинок і заряд до продовження боротьби», – зазначив Дмитро Кацал.

Як відомо, окрім недільних концертів, для підтримки армії капела також заснувала проєкти «Друзі з фронту» та «Прийняття». Щочетверга о 14:00 на YouTube та у соцмережах хористи презентують пісні, які поцупили у нашого народу росіяни. Капела ідентифікує співанки, відшукує оригінальний текст, далі твори аранжуються, розучуються і презентуються для широкого загалу.

Довідка

Капела заснована в 1971 році Миколою Кацалом за сприяння Українського Музичного Товариства у Львові. За 50 років концертної діяльності хор дав понад 3000 концертів по всьому світу. Зокрема Дударик виступав у Карнегі-холі (США), Домському соборі (Рига), Соборі Паризької Богоматері (Париж), на фестивалі Vancouver-Pacific International festival Canada Place (Ванкувер, Канада).

Дударик випустив майже 20 альбомів та має безліч відзнак державного та міжнародного рівнів.

65995903
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.