Головна / Новини культури / Казки спішать до тебе

Казки спішать до тебе

У розпалі пора літніх канікул. Та не доводиться сумувати юним мешканцям с. Завишень. Тепер вільний час вони з цікавістю проводять у Народному домі, де відбуваються для них змістовні заходи. Нещодавно тут пройшов дитячий ранок "Казки спішать до тебе", який підготували і провели бібліотекар Ганна Коваль та художній керівник Ірина Жабецька. Казкова Фея провела дітей у світ казок, яку презентувала книжкова виставка "Країна казкова, країна книжкова". Протягом свята казкові герої словом, піснею, танцями запрошували малечу в світ чарівної казки.

Вміло перевтілювалися в казкових героїв Віталій Гейко, Наталія Подлецька, Олег Гейко, Вікторія Ничай, Марта Ничай, Дмитро Кулешко, Олег Жеребецький, Галина Синиця, Юлія Гнатюк, Юлія Мусій, Христина Ковальчук, Ірина Удуд.

У гості до казки також завітала малеча із Завишенського НВК "Веселка",  які є неодноразовими глядачами культурної програми Народного дому. Часто аматори художньої самодіяльності виступають у садочку. Не так давно в гостях у вихованців дитячого садочку були герої українських народних казок "КозаДереза" та "Ріпка", які підготували з дітьми бібліотекар Ганна Коваль та художній керівник Ірина Жабецька.

Петро МУСІЙ,
директор Народного дому с. Завишень

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

9 + 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!