![](https://golossokal.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/mij-pershij-krok-u-svit-teatru-ditej-z-rodin-vijskovosluzhbovciv-ta-vpo-zaproshujut-na-teatralnij-trening-981602e-780x470.jpg)
У рамках роботи груп взаємопідтримки дітей в тому числі військовослужбовців та внутрішньо переміщених осіб запрошують дітей віком 9-14 років на театральний тренінг “Мій перший крок у світ театру”.
Під час майстер-класу усі присутні зможуть розкрити свій творчий потенціал, поринути в чарівний світ театру. При цьому діти матимуть змогу досліджувати творчий потенціал, імпровізувати та вчитися впевнено триматися перед публікою.
Коли? – 22 лютого, 0 15:00 год
Де? – Народний дім, 2-й поверх «Франкова світлиця»
Групи із усіх бажаючих формують уже. Кількість місць обмежена.
Зголошуватись слід за тел. 067 72 93 295 або за адресою :
м.Дрогобич, вул, Лесі Українки,70.
Організатори заходу: психологічна служба Дрогобицького міського центру соціальних служб у партнерстві з психологом Благодійного Фонду “PREMIER URGENCE INTERNATIONALE ( CF PUI )”.