Переможців обирали за п’ятьма категоріями.
Відповідно до Комплексної програми розвитку культури Львівщини на 2021 – 2025 роки з метою створення сучасного кабінету музично-теоретичних дисциплін у мистецьких школах області у 2023 році відбулося засідання експертної ради.
Створення сучасного кабінету музично-теоретичних дисциплін, який буде мати сучасне обладнання та музичні інструменти, дасть можливість підняти рівень викладання предметів теорії музики та сольфеджіо, підніме його на новий методичний рівень, створить необхідні умови для роботи викладачів і всебічного творчого розвитку молодого покоління та обдарованих дітей Львівщини.
«Мистецькі школи Львівщини потребують великої підтримки, тому такі проєкти є неоціненним шансом покращити матеріально-технічні можливості для надання якісної музичної освіти у навчальних закладах. Цей проєкт сприяє розвитку музичної грамотності серед учнів та надає можливість виявити і розвинути таланти. За допомогою сучасного обладнання та доступу до різноманітних джерел інформації, учні можуть отримати більше можливостей для дослідження та самовираження у музиці. Бажаю проєкту успіху та плідних результатів у розвитку музичної освіти!», – наголосила директорка департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОВА Ірина Гаврилюк.
Критеріями відбору мистецьких шкіл:
- індекс фінансової спроможності громади з коефіцієнтом не вище 0,8;
- високий ступінь готовності об’єкта для реалізації Проєкту;
- кількість учнів у мистецькій школі;
- участь у конкурсах з музично-теоретичних дисциплін;
- залучення позабюджетних коштів.
На розгляд експертної ради представили 18 проєктів, одноголосно відібрали – 8. Переможцями стали:
- Рудківська дитяча музична школа;
- Добромильська дитяча музична школа;
- Судововишнянська музична школа;
- Турківська дитяча музична школа;
- Бібрська музична школа ім. Юрія Сінгалевича;
- Старосамбірська музична школа;
- Жовтанецька мистецька школа;
- Бориславська дитяча школа мистецтв