Новини культури

На прикладі Львова у Берліні українська молодь презентувала відео про відновлення міст України

Українська молодь на конференції в Берліні презентувала вражаюче відео, зняте у Львові

На прикладі Львова у Берліні українська молодь презентувала відео про відновлення міст України

12 червня, в Берліні в межах Ukraine Recovery Conference 2024 українські молодіжні організації презентували міжнародним партнерам ролик про залучення молоді до відновлення та планування сучасних міст України на прикладі Львова.

«Ми хотіли показали різні покоління українців, кожне з яких зіштовхувалось з великими викликами: війни, репресії, голод, революції. Але вони завжди долали ці виклики, отже й ми зможемо. Тому у відео ми говоримо: “Закочуй рукави, покоління великого українського відновлення”. Наше завдання – перемогти, зберегти і відбудувати», – розповідає режисер Ілля Галичанівський.

У відео представлені 4 молодіжні організації, котрі стали голосом української молоді на конференції в Берліні: мережа ТВОРИ!, Будуємо Україну Разом (БУР), STREET CULTURE та Urban reforms. Головний акцент відео – спільна робота над проєктом Urban Camp Lviv, який зараз є центром проживання та соціалізації внутрішньо переміщених українців, розвитку вуличних культур та креативних індустрій.

Ролик презентували у Берліні під час панельної дискусії «Міське планування для сталих міст: Молодь. Тут і зараз у відновленні», де учасники української молодіжної делегації розповіли міжнародним партнерам про потреби молоді, виклики, які їх супроводжують в умовах війни та процесі відновлення.

«Вперше лейтмотив відео “Нелегко, але рухайся” інтегрувала команда Львова – Молодіжної столиці Європи 2025. Наша мета показати – що б не трапилось, не потрібно стояти на місці», – розповів Олег Малець, керівник мережі ТВОРИ!

Нагадаємо, що Львів виборов титул Молодіжної столиці Європи 2025. Цей титул дає можливість українській молоді стати рупором свободи в Європі та розповідати про українські реалії на міжнародну аудиторію.

Зокрема, цей ролик вдалось зняти в межах реалізації титулу для #UkraineRecoveryConference у партнерстві з ЮНІСЕФ за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини (BMZ) через державний банк розвитку KfW.

Голос Сокальщини на GoogleNews