Новини культури

Понад 105 тисяч гривень на підтримку Збройних Сил України зібрали на хореографічному фестивалі в Сокільниках

За ці кошти придбають тепловізори.

У межах мистецького проєкту «ДЛЯ ТЕБЕ, ВОЇНЕ!» 17 лютого в Народному домі в Сокільниках пройшов Благодійний Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної, класичної, сучасної та бальної хореографії «ВЕСНЯНИЙ ПЕРВОЦВІТ-2024».

На хореографічному фестивалі зібрали понад 106 тис грн на підтримку ЗСУ. За ці кошти придбають тепловізори, які необхідні військовослужбовцям на передовій.

Як розповіла директорка департаменту з питань культури, національностей та релігій ОВА Ірина Гаврилюк, фестиваль започаткували у 2022 році з ініціативи Львівського обласного відділення Національної хореографічної спілки України, за підтримки та сприяння департаменту з питань культури, національностей та релігій. Конкурс, що відбувся днями в Сокільниках, в межах цього потужного хореографічного проєкту – уже дев’ятий.

У фестивалі взяли участь 35 художніх колективів Львівщини, а це 750 танцюристів. Кубок учасника, які отримали кожен з колективів, виготовлений з гільз, які з-під Бахмута привіз волонтер Тимур Харісов.

«Надзвичайно важливо в час війни об’єднувати зусилля і проводити заходи, що заохочують дітей і молодь до творчості, популяризують українське національне танцювальне мистецтво, а також сприяють розвиткові волонтерства з метою допомоги нашим захисникам на передовій. Понад мільйон гривень зібрали впродовж проведення концертів Фестивалю. Цим і організатори, й учасники, і глядачі, що приходять на концерти, роблять реальний внесок у наближення нашої перемоги», – зазначила Ірина Гаврилюк.

Голос Сокальщини на GoogleNews