Новини культури

Студент-акордеоніст Львівського музичного коледжу здобув перемогу у Всеукраїнському конкурсі виконавців на народних музичних інструментах «Провесінь»

Цього року свої відеовиступи надіслали 170 учасників із 19 областей України.

170 учасників зібрав 28-й Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на народних музичних інструментах «Провесінь».

Фестиваль «Провесінь» проводиться з метою популяризації національної школи виконавства на народних музичних інструментах, підвищення рівня професійної підготовки творчої молоді, узагальнення методик викладання спеціальних дисциплін, поширення передового педагогічного досвіду, розвитку та пропаганди народного інструментального мистецтва.

Учні початкових мистецьких закладів освіти та студенти закладів передвищої музичної освіти брали участь у дев’яти номінаціях і чотирьох вікових категоріях, отримали вісім Гран Прі. Конкурсанти продемонстрували не тільки власні виконавські здібності, емоційне розуміння нотного тексту й артистизм, а й духовну могутність і невмирущість музичної культури народу.

Як повідомили у департаменті з питань культури національностей та релігій Львівської ОВА, у номінації «Акордеон ІІІ категорія» перемогу здобув студент ІІ курсу Львівського музичного фахового коледжу ім. С. Людкевича – Семко Олександр.

Організатор Конкурсу – Кіровоградське музичне училище.

Довідково:

До участі у фестивалі-конкурсі запрошуються студенти вищих навчальних закладів культури і мистецтва І-ІІ рівнів акредитації, учні середніх спеціальних музичних шкіл-інтернатів, початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, студій педагогічної практики при вищих навчальних закладах культури мистецтв І-ІІ рівнів акредитації та їх провідні викладачі; професійні і аматорські ансамблі, оркестри народних інструментів. Фестиваль передбачає проведення методичної конференції з питань музичної педагогіки, семінарів, майстер-класів. творчих зустрічей з провідними музикантами України, концертів лауреатів міжнародних і всеукраїнських конкурсів, концертів професійних та аматорських ансамблів, оркестрів народних інструментів, конкурсу виконавців на народних музичних інструментах.

Голос Сокальщини на GoogleNews