Новини культури

Туристично-інформаційний центр Дрогобича презентував свою роботу в Києві та Тернополі

На запрошення Управління туризму та промоцій Києва, а також за участі представників Державного агенства з розвитку туризму – Туристично-інформаційний центр Дрогобича, безпосередньо його керівниця Ірина Марків мала робочу зустріч із колегами по цеху.

Керівниця ТІЦ презентувала напрацювання туристичного центру колегам з Управління туризму та промоцій столиці, а також  поділилась останніми досягненнями в сфері туризму та успішними кейсами в розвитку туристичної галузі міста.

За словами Ірини Марків – між ТІЦ Дрогобича та ТІЦ Києва досягнуто домовленостей про промоцію двох туристичних локацій міста Котермака в столиці. Це буде додатковою рекламою для Дрогобича та можливістю зацікавити містом Котермака якомога більше туристів із різних куточків України. Також готують роздатковий матеріал туристичного спрямування, який буде розміщено в ТІЦі Києва.

Окрім цього, у рамках проведення туристичного форуму у місті Тернопіль – «Тернопільщина вражає» – ТІЦ Дрогобича також презентував свою роботу і тим самим включив зелене світло промоції туристичних локацій Дрогобича і громади. Ірина Марків підкреслює, щоб туристична галузь міста розвивалась вдало та була змога реалізовувати низку цікавих проектів дуже важливий симбіоз співпраці між владою, бізнесом та громадою. Така співпраця, на щастя, є в Дрогобицькій громаді. Тому вдається втілити в життя чимало корисних проектів, серед яких Вуличний музей міста, нові туристичні шляхи, селфі точки Дрогобича тощо.

Голос Сокальщини на GoogleNews