Новини культури

У Куликові вшанували пам’ять Героя України Богдана Ступки

22 липня виповнилося 10 років з дня смерті народного артиста та Героя України Богдана Ступки. У п’ятницю, 22 липня 2022 року в Куликові, на будівлі історико-краєзнавчого музею «Історія Куликова і Куликівщини» відкрили та освятили меморіальну плиту пам’яті видатного українця.

На заході зібралися мешканці та гості громади, зокрема відомий поет Богдан Стельмах а також депутат Львівської обласної ради Андрій Дума

Богдан Ступка народився 27 серпня 1941 у Куликові, навчався у Львові. Закінчив акторську студію при Львівському академічному драматичному театрі імені Марії Заньковецької й до 1978 року працював у цьому колективі. Згодом очолив Київський академічний драматичний театр імені Івана Франка. З 1999 по 2001 роки був на посаді міністра культури і мистецтв України.

За свою кар’єру актор зіграв понад 100 ролей у кіно.

У 2011 році за визначний особистий внесок у збагачення національної культурно-мистецької спадщини, багаторічну плідну творчу діяльність та високу професійну майстерність Богданові Ступці присвоєно звання Герой України з врученням ордена Держави.

Голос Сокальщини на GoogleNews