Новини культури

У Львівській громаді хочуть створити перший мурал: оголошено конкурс на найкращий ескіз

У Великих Грибовичах хочуть створити перший у громаді мурал – на фасаді будівлі Народного дому. Нагадаємо, в приміщенні установи облаштували тимчасове житло для родин з деокупованих та тимчасово окупованих територій України.

Мурал, власне, має увіковічнити роль Народного дому як прихистку для українців, які змушені були втікати від війни. Також організатори хочуть, аби в майбутньому ця локація стала серцем громади.

Мурал створюватимуть у межах Майстерні міста, а малюнок стінопису обиратимуть на конкурсній основі.

Відтак, департамент міської агломерації та КУ Інститут міста запрошують студентів художніх спеціальностей, художників чи навіть аматорів взяти участь у конкурсі зі створення ескізу муралу.

«Особливих вимог щодо тематики муралу немає. Це може бути абстракція, малюнок за народними мотивами тощо. Одне прохання – враховувати кольорову гаму фасадної стіни. Найкращий ескіз використають для створення муралу, поруч буде вказано ім’я переможця», – зазначили у департаменті міської агломерації ЛМР.

Надсилати пропозиції ескізів можна сюди – до 30 липня включно.

Подія у Facebook: https://www.facebook.com/photo/?fbid=297750122637168&set=a.218819630530218

Нагадаємо, прихисток у Народному домі у Великих Грибовичах облаштували наприкінці минулого року.

Довідка

Майстерня міста – проєкт Інституту міста. Це тиждень подій, які щороку тривають у Львові, починаючи з 2011 року. Мета проєкту – розвиток партисипації мешканців, а також створення спільного майданчика для комунікації та співпраці громадськості, влади та бізнесу, для якісного перетворення міста. Практики проведення Майстерні міста уже перейняли 6 міст України – Житомир, Полтава, Рівне, Ужгород, Чернівці, Черкаси. Майстерня міста 2023 реалізується за підтримки Львівської міської ради та проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ» від Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH.

Голос Сокальщини на GoogleNews