Новини культури

У Львові створили Youtube-проєкт про волонтерство у час війни

Команда львівської мережі молодіжних просторів ТВОРИ! створила проєкт на Youtube «Історії волонтерського тилу». Він складається із серії відеоінтерв’ю тих, хто з початку війни і до сьогодні присвятили себе волонтерству.

Гуманітарна допомога, робота з внутрішньо переміщеними людьми, логістика, психологічна підтримка, інформаційний фронт – волонтери своєю працею створили безпечний тил, щоб там, на передових позиціях, бійці Збройних сил України могли і далі боронити нашу державу.

Як повідомляє пресслужба мережі молодіжних просторів ТВОРИ!, героїнею першого випуску стала Сандра Алєксєєнко (Вишня). Сандра – двічі переселенка: у 2014 росія забрала у неї дім у Криму, а тепер – у Києві. Сандра багато волонтерить. Збирає на тепловізори, запускає інформаційні кампанії, допомагає із гуманітарною допомогою для ВПО. Вона згадує про український Крим і розповідає, як ранок 24 лютого розпочався із дзвінка мами та вибухів за вікном. Каже, що хочеться на фронт, але розуміє, що вона корисніша тут, у тилу, тому залишається у Львові і теж докладається до перемоги.

«Я думаю, що, перше – все буде Україна. Друге – ми всі сильні. І якщо раніше хтось сумнівався, що, наприклад, східна Україна якась не така українська, мені здається, що тим, як зараз вона бореться за те, щоб показати і українцям, і росіянам, наскільки вона українська, вона просто зробила вибух у головах дуже багатьох людей. Я розумію, що зараз наша Україна сильніша ніж була будь-коли, і ось саме зараз ми боремося за нашу незалежність. І я впевнена, що ми її виборемо», – розповідає героїня.

Дивитися перший випуск можна за посиланням: https://youtu.be/7fAu_6MpmQA

За додатковою інформацією можна звертатись:

Кіцанюк Олеся, менеджер з комунікацій проекту – 0932910846.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews