Новини культури

У Львові відбудуться безкоштовні заняття з арт-терапії: запрошують усіх охочих

Мережа центрів едукації ЦЕ за підтримки ЮНІСЕФ запрошує долучитися усіх охочих до безкоштовних групових художніх занять з використанням методик арт-терапії

Протягом липня-серпня художні заняття проходитимуть у низці населених пунктів Львівської МТГ. Тривалість одного заняття 2-2,5 години. Доєднатися можуть як діти, так і дорослі. Необхідні для занять матеріали надаватимуться на місці.

Арт-терапія — методика в психології, яка передбачає взаємодію за допомогою мистецтва і включає такі напрямки як: створення творів образотворчого мистецтва; літературну творчість; лікування за допомогою творчого підходу до природних об’єктів; танцювальну терапію; музикотерапію; драматерапію; створення ляльок; ведення записних книжок чи щоденників; епістолярне спілкування з спеціалістом. Заняття підходять усім, а не тільки тим, хто вміє малювати. Адже увага терапевта звернена не на результат, а на особистість учасника, його погляди на світ, систему цінностей, стереотипи та психологічні проблеми.

Перші заняття відбудуться вже цього тижня:

· 21 липня, 15:00 — Львів, бібліотека №15 (вул. Повітряна, 88)

· 22 липня, 10:00 — Підбірці, Підбірцівський ліцей (вул. Просвіти, 12)

· 23 липня, 15:00 — Зашків, народний дім (вул. Коновальця, 110)

Заняття проводитимуть в межах проекту «Спільно | твоя підтримка поруч» у партнерстві з МБФ «Партнерство «Кожній дитині».

Детальна інформація про розклад занять з арт-терапії — у Телеграм-каналі за посиланням.

Голос Сокальщини на GoogleNews