Новини культури

У Музеї «Дрогобиччина» учні початкових класів творили Великодні шедеври

Щороку традиційно напередодні Великодня Музей «Дрогобиччина» організовує тематичні майстер-класи для найменших відвідувачів.

Так, у ці дня у творчу лабораторію музею завітали учні перших класів Ліцею№1 імені Івана Франка (педагог Марʼяна Гришко).

Наукова працівниця відділу європейського мистецтва Наталія Мороз, найперше розповіла дітям про великодні традиції нашого краю та допомогла створити святкові прикраси школярам. Вирізані віночки із фетру та бархатного фоамірану діти задекорували яскравими квітами, атласними стрічками та крашанками. Учні поринули в захопливий процес аплікації та отримали позитивні емоції, які їм зараз так необхідні.

На завершення діти оглянули старовинні меблі, посуд, зброю та сімейні портрети графа Кароля Лянцкоронського, який зібрав колекцію шедеврів, що вражає своїм багатством і вважається третьою за величиною в Австро-Угорщині та найбільшою на Галичині.

Візит до музею залишив приємні спогади у дітвори, а виготовлений власноруч Великодній декор обов’язково додасть передсвяткового настрою школярам та дорослим.

Світлини – Ігор Фецяк

Голос Сокальщини на GoogleNews