Новини культури

У парку «На Валах» можна оглянути виставку фоторобіт про події повномасштабної війни росії проти

У парку «На Валах» біля Львівської ОВА відкрили виставку фоторобіт, які висвітлюють події повномасштабної війни в Україні

Виставка, яку організував департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської ОВА, включає 40 світлин, на яких діти прощаються з татами, сім’ї ховаються від обстрілів у бомбосховищах, матері проводять в останню путь синів, які загинули, боронячи Україну від окупанта.

«З 24 лютого життя кожного українця змінилося. Лютий, розпочавшись взимку, триває ще і досі. Цей фотопроєкт є рефлексією на війну фотографів з Києва, Львові, Одеси та Харкова. Більше розкажуть світлини», – зазначають у департаменті.

Виставку можна буде оглянути впродовж тижня.

«100 днів безперервної боротьби – на військовому, інформаційному, культурному фронтах. Часто нам важко бачити реалії війни, усвідомлювати, що це відбувається на нашій рідній землі. Але ми маємо пам’ятати про весь той біль і горе, які пережили і досі проживають тисячі українців.

Фотовиставка покликана об’єднати тих, кому зараз важко, і тих, хто тут, на Львівщині, може їм допомогти, – молитвою, коштом, їжею, прихистком чи іншою доброю справою.

Не маємо права забувати. Віримо, що переможемо! Віримо в ЗСУ!», – прокоментував відкриття виставки заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко.

Голос Сокальщини на GoogleNews