Новини культури

В Галереї сучасного мистецтва Дрогобича розгорнуто виставку знаного художника Сергія Лаушкіна  

Мистецтво має феноменальну особливість підтримувати і заряджати на звершення, змінювати свідомість та творче бачення людини.

В Галереї сучасного мистецтва Дрогобицької дитячої художньої школи відбулось відкриття персональної виставки українського художника, члена Національної спілки художників України Сергія Лаушкіна. Полотна митця об’єднані в експозицію під назвою – «Дорогою Світла».

Шістдесят живописних та двадцять скульптурних творів експонуються в залах Галереї. Відкриття виставки відбулось у ці вихідні.

Коли дивишся на картини Сергія Лаушкіна, поринаєш у медитативне споглядання — митець створив своєрідне послання, і кожен може розшифрувати його особисто для себе. Треба просто зупинитися біля кожного полотна, вдивитися в його глибину й дослухатися до власних образів, які зринають, до почуттів і вражень, що з’являються в серці, — наголосила під час відкриття мисткиня Оксана Шевченко. 

Серед запрошених гостей на виставці також були присутні друзі митця з Івано-Франківська, Львова та Дрогобича. Багато приємних слів вдячності за творчість та підтримку пролунало в цей день від людей, з якими звела доля пана Сергія впродовж його творчого життя.

Захоплення творчістю Сергія Лаушкіна також висловили Світлана Повшик — голова Івано-Франківської обласної організації Національної спілки художників України, Андрій Федосеєнко — голова художньо-реставраційного об’єднання «Red Horse», Орест Заборський — Івано-Франківський художник, Володимир Іванишин — художник, викладач ЛНАМ, Богдан Бринський — живописець, багаторічний учасник пленеру “Розмаїття культур” в Дрогобичі.

Виставка триватиме до 20 травня, тож кожен бажаючий матиме змогу оглянути унікальні полотна майстра, від яких віє теплом та глибоким змістом.

Голос Сокальщини на GoogleNews