Новини культури

В Сіднеї відкрили виставку українського мистецтва – твори були привезені зі Львова

Уперше за 33 роки у Сіднеї відкрили виставку українського мистецтва. Це твори, які привезли в Австралію зі Львова

Майже 1,5 року Ми і світ, Благодійний Фонд Козицького вів перемовини з Послом України в Австралії Василем Мирошниченком і подія відбулася. Про це повідомили у Посольстві України в Австралії / Embassy of Ukraine in Australia

Виставку сучасного українського мистецтва відкрили у самому центрі Сіднея – у Billich Art Gallery, власник якої дотепер ніколи не експонував іншого мистецтва, крім свого.

У виставці на дуже щемку тему «Емігрант і його ламані дороги» взяли участь 18 художників. Більшість творів під час події продали. Кошти скерують на арттерапевтичний центр у Львівський Будинок Офіцерів.
«Дякую панові Василеві Мирошниченку за цю чудову можливість познайомити австралійців зі сучасним українським мистецтвом. Це ще одна важлива нагода нагадати про самобутність та творчий потенціал народу у центрі Європи, який, через напад poсiйських oкупaнтів, зараз виборює своє майбутнє.

Дякую Чарльзу Білічу, австралійському хорвату, художнику-сюрреалісту і людині, якій небайдужа доля України. Велика честь, що ви дозволили експонувати ці витвори у своїй галереї.

З березня 2022 року Фонд провів 34 виставки сучасного українського мистецтва у 13 країнах світу. Важливо продовжувати голосно говорити про Україну на всіх можливих міжнародних майданчиках. Переможемо», – очільник Львівщини Максим Козицький.

Фото: Крістіна Тегза

Голос Сокальщини на GoogleNews