Політичні партії

Iгор Новосад: «Моя сім’я – моя опора, яка підтримує і допомагає мені… Вірю, що з такою підтримкою я обов’язково переможу!»

Неабиякий інтерес до особи кандидата в народні депутати України по одномандатному виборчому округу №124 Ігоря Новосада спонукав нас звернутись до нього із досить особистими питаннями щодо його сім’ї та родини. В короткі перерви поміж поїздками по краю та зустрічами із виборцями, він люб’язно  погодився дати інтерв’ю.

Пане Ігоре, ви освічена людина, котра вже досягла певних висот в житті. У вас дві вищі освіти, на свій вік ви пройшли значні щаблі росту, аж до керівника великого іноземного підприємства. Ви працювали в нашому регіоні, в Києві, багато подорожували світом, ви успішний бізнесмен, і як бачимо зараз, по реалізованих і перспективних проектах, непоганий лобіст – в кращому сенсі цього слова. Напевно, без підтримки родини та сім’ї, усього цього досягти було б важко. Хочеться більше знати та, мабуть зараз про це питають люди на зустрічах, про вашу сім’ю. Що для вас сім’я? Чим займаються ваші діти, дружина?

Ігор Новосад: «Сім’я це – той фундамент, на якому будується практично все – як особисте, так і доходячи аж до держави. Повністю підтримую відому істину: «Міцна сім’я – міцна держава». Відверто можу сказати, що сім’я для мене особисто – найцінніше, що я маю! Це мої діти – син Роман та донька Катерина, це моя дружина Жанна, це мої батьки, дай Боже їм здоров’я, це мій брат, мої двоюрідні брати і сестри, які мешкають в Сокалі та районі, це родина моєї дружини, яка проживає в Червонограді та на Сокальщині.

Я надзвичайно багато свого часу приділяю вихованню своїх дітей, адже розумію, що правильно закладене здорове «зерно» в дитинстві, проросте і дасть хороший врожай. Саме тому, мій син, якому на сьогодні вже 27 років, працює начальником відділу впровадження проектів Управління схеми зелених інвестицій Державного агентства екологічних інвестицій України. І мені, як для батька, приємно чути позитивні відгуки про його роботу.»

Син на досить високій посаді. Чи доклався тато до того, аби він її посів? Чи Роман досяг цього сам?

Ігор Новосад: «Ні, я абсолютно не втручався. Син самостійно і впевнено йшов своїм шляхом. Він дуже добре вчився в школі. Закінчив з хорошими оцінками  школу та інститут. Роман, до речі, закінчив той самий ВИШ, що і я – Київський інженерно-будівельний інститут, зараз – Київський університет будівництва і архітектури. В першу чергу, дякуючи своїм знанням, в другу – наполегливості, він добився на конкурсній основі цієї роботи і досяг цього рівня. Більш того, цього року Держекоінвестагентство відрядило його на стажування в Японію по програмі енергозбереження та енергоефективності. Як ви розумієте, тільки перспективних і розумних спеціалістів наша держава відправляє на такого роду стажування. Отже, повернувшись до України, він кваліфікується японською стороною як фахівець міжнародного рівня.

Моя донечка Катруся навчається в Червоноградській загальноосвітній спеціалізованій школі №8. Як сина, так і доньку я відправляю на навчання в школи із поглибленим вивченням англійської мови. Чому? Та тому, що попрацювавши і керуючи 14 років іноземною компанією в Україні, я сам це зрозумів і всім хочу сказати – знання іноземних мов для нас українців повинне бути як необхідність, як щось буденне. Рівно так, як вміння користуватись комп’ютером, працювати в Інтернеті і тому подібне. Моя доця всебічно розвинута дівчинка, тому Катруся у нас ще й танцює. Вона вже брала участь в різних конкурсах, в тому числі за кордоном – Чехії, Польщі. Я за неї дуже радий. Вважаю, що такого роду міжнародний обмін досвідом для дітей дуже корисний. Діти бачать інший рівень життя, іншу його якість, тож з часом вони зможуть організувати таке життя тут – на

Знаю… (посміхається), що дитина перевантажена, але діти – вони ж як губки, поки ще малі – все вбирають в себе. Отже, ми віддали Катрусю ще й в музичну школу. Вона навчається грі на фортепіано. Напевно все ж більше мама, але я також дуже радий, що наша донечка ще і цим займається.

Для чого я все це розповідаю. Тому що хочу, щоб всі талановиті діти в нашій країні мали можливість якомога більше розширювати свій світогляд, займатись спортом, художньою майстерністю, іншими цікавими справами, отримувати музичну освіту. Чим розумнішими будуть наші діти, чим всебічно вони будуть розвинутими, тим краще буде для України. Ці діти в недалекому майбутньому будуть розбудовувати нашу країну і представляти її на міжнародній арені.»

 Це те, що стосується дітей. Розкажіть більше про вашу дружина? Вона, як ми знаємо, з донькою проживає в Червонограді.

Ігор Нововсад: «Так, моя дружина Жанна із донькою живуть в Червонограді. Вона очолює промислово-комерційну фірму «КОНО», яку я заснував ще в 1986 році. Це підприємство працює в місті вугільників, у ньому створено робочі місця. Тут трудяться 12 працівників, підприємство сплачує податки до місцевого бюджету Червонограда. Фірма займається інжинірингом в сфері комунального господарства, приносить користь нашим комунальним підприємствам, співпрацює з «водоканалами» в усій Україні, а також є офіційним представником всесвітньо відомої компанії «Пайплайф Інтернешнл» (Pipelife Internatinal) в Україні.

Хочу сказати, що моя дружина дуже багато уваги і часу приділяє донечці. Вона розуміє, що тільки освічені люди зможуть зайняти достойне місце в майбутньому – у нашому співтоваристві і в цьому великому глобалізованому світі. Жанна за фахом вчитель початкових класів, отже, має хист до навчання дитини. Я дуже пишаюсь своїми дітьми і дружиною.

І, як я вже говорив – мої батьки – мама і тато живуть в Сокалі. Я завжди, на скільки тільки можу, викроюю часу для того аби відвідати їх, поговорити з ними, якось підтримати. Я люблю і ціную своїх батьків. Вони мені дали життя, без них я не досяг би тих висот і не мав усього того, що маю зараз. Вони перші благословили мене тоді, як я розповів їм, що маю намір балатуватись до Верховної ради.

В цілому, вся моя родина, моя сім’я – це моя опора, яка підтримує і допомагає мені в житті, а сьогодні на нелегкому шляху передвиборчої кампанії. Я вірю в силу сімейних цінностей усіх людей нашого краю, в їх жертовність і готовність підтримати, допомогти. Вірю і знаю, що з такою підтримкою, з таким розумінням ситуації ми обов'язково переможемо. Адже цією силою ми подолали диктаторський режим в державі, нею ми «виметемо» «рашиську» нечисть і здолаємо корупцію, хабарництво в країні та побудуємо таку Україну, якою будемо пишатись! Я в цьому переконаний!»

Дякуємо, пане Ігорю, за змістовні відповіді. Нехай вам щастить!

Олекса Новий, журналіст

Довідка:

Кандидат в народні депутати України від партїї «Громадянська позиція. Анатолій Гриценко» по одномандатному виборчому округу №124  Ігор Новосад

Народився 10 березня 1963 року в м.Сокаль, Львівської області.

Закінчив Сокальську СШ № 3 з поглибленим вивченням англійської мови. 1985 року – Київський інженерно-будівельний інститут, за фахом – інженер будівельник. 1991 року – Київський інститут політології та соціального управління, спеціальність – політолог, викладач суспільно-політичних дисциплін.

Трудову діяльність розпочав у Червонограді в 1985 році на посаді інженера шахто-монтажного управління тресту «Укрзахідвуглебуд». З 1986 року займався з молоддю, заснував і очолив промислово-комерційну фірму «КОНО». З 2000 по 2014 рік працював на посаді директора дочірньої компанії «Пайплайф Інтернешнл» в Україні з штаб-квартирою у Відні (Австрія).

Як керівник та координатор проектів, забезпечив залучення значних іноземних інвестицій для реалізації важливих міжнародних проектів в Україні. До числа таких належать проекти теплової санації лікарень в містах Сокаль і Червоноград, проект по заміні ламп зовнішнього освітлення, проект з кардинальної реконструкції та переоснащення комунальних підприємств «Червоноградводоканал» та  «Сокальводоканал», проект із залучення регіону у програму водних басейнів України, перший в Україні проект глибоководного каналізаційного випуску в місті Одесі. Аналогічні проекти за його участю реалізовані в інших країнах світу. Зараз йдуть перемовини про залучення інвестицій із США на придбання гірничого обладнання. Член Польсько-Української господарчої палати, асоціації «Укрводоканалекологія», громадської організації «Сокальська фундація» та ініціатором благодійної програми «Надбужжя».

Як учасник Революції гідності організував унікальний телеміст з Канадою для збору коштів. Вони були спрямовані на підтримку Майдану. Зараз ця співпраця із канадцями триває, зараз кошти скеровуються для на забезпечення вояків в зоні АТО.

Член політичної партії «Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)», активно займається громадською діяльністю. 

Досконало володіє іноземними мовами.

Одружений. Виховує сина і доньку.

 

65811023

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.