Головна / Політичні партії / ЄНП СОЛІДАРНА З БАТЬКІВЩИНОЮ

ЄНП СОЛІДАРНА З БАТЬКІВЩИНОЮ

Голові партії ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко під час партійної конференції у Львові запропонували очолити виборчий список партії до Львівської обласної ради. Таку пропозицію оприлюднив Юрій Гудима, член ЛОО «Батьківщина», депутат Львівської міської ради. За що Юлія Володимирівна щиро подякувала однопартійцям Львівщини.  За її словами, проблеми із реєстрацією партійних організацій «Батьківщини» існують у багатьох областях України, а не лише на Львівщині. Тому очолювати виборчі списки якоїсь конкретної парторганізації не буде і не бачить в цьому доцільності.

– Я з вами в усій боротьбі, – розповіла Ю. Тимошенко. – Дуже поділяю вашу ініціативу, але такі проблеми як на Львівщині існують на Київщині, Тернопільщині. У Луганській області теж «зачищають» нашу партію, намагаються не допустити її до виборів. До кінця ще не зареєстрована партія у Харкові.

Ю. Тимошенко також наголосила на тому, що ВО «Батьківщина» має велику підтримку у Європейській народній партії (ЄНП), всі перипетії, які відбуваються навколо нашої партійної організації, є на контролі, а події постійно аналізуються.

Юлія Тимошенко запропонувала делегатам конференції висунути першим номером у списку Романа Ілик, голову ЛОО «Батьківщина». Після цього Роман Ілик, який був доповідачем на конференції щодо формування виборчого списку до Львівської обласної ради, оприлюднив прізвища людей, які були внесені у списки кандидатів до обласної ради. Загалом до виборчого списку ЛОР від "Батьківщини" потрапило 58 осіб.

Василь ПАНЧЕНКО, голова районної організації партії ВО "Батьківщина".

На знімку: члени РО партії ВО "Батьківщина" Олег КОЖУШКО, Олег ГРИЦИШИН та Анатолій ВАСИЛИШИН з лідером партії ВО "Батьківщина" Юлією ТИМОШЕНКО.      

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

eighteen − 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!