перший випуск

Від видавництва

У пору визвольної боротьби, яку веде український нарід на всім широкім просторі своєї землі, скидаючи з себе пута вікової неволі і змагаючи до повної національної і суспільної незавнсимости, грядуть події одна  зі другою  незвичайно скоро.

Щоби поінформувати широкий загал сокальської области про хід подій у цілій Українській Народній Републиці, про події у широкім світі, про розвій боєвої ахції і організацію Української Держави, щоби водавати до загального відома рішення Українського Правительства, а неменше заступати інтереси селянства, приступає редакційний комітет до видання місцевої часописи «Голос з над Буга», не вважаючи на всі трудности, які приходить ся поборювати. Привитай же, широка громадо, наш «Голос а над Буга». Нехай він несеться у цілу північно-західну область Української Републики, на Волинь і у Холмщину. Нехай скріпить народну свідомість і організацію.

До збруї! До праці! За волю, землю, долю і щастє нашого Народу і Держави!  Се наш   загально народній клич у нинішну хвилю і під тим кличем  редакційний комітет до праці і випускає в світ перше число «Голосу з над Буга», поміщаючи на передовім місці відозву Державного Секретаріату Західноукраїнської Народної Републики.

В Сокалі, 12 грудня 1918.
РЕДАКЦІЙНИЙ КОМІТЕТ.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

sixteen − eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.