Головна / перший випуск / Від видавництва

Від видавництва

У пору визвольної боротьби, яку веде український нарід на всім широкім просторі своєї землі, скидаючи з себе пута вікової неволі і змагаючи до повної національної і суспільної незавнсимости, грядуть події одна  зі другою  незвичайно скоро.

Щоби поінформувати широкий загал сокальської области про хід подій у цілій Українській Народній Републиці, про події у широкім світі, про розвій боєвої ахції і організацію Української Держави, щоби водавати до загального відома рішення Українського Правительства, а неменше заступати інтереси селянства, приступає редакційний комітет до видання місцевої часописи «Голос з над Буга», не вважаючи на всі трудности, які приходить ся поборювати. Привитай же, широка громадо, наш «Голос а над Буга». Нехай він несеться у цілу північно-західну область Української Републики, на Волинь і у Холмщину. Нехай скріпить народну свідомість і організацію.

До збруї! До праці! За волю, землю, долю і щастє нашого Народу і Держави!  Се наш   загально народній клич у нинішну хвилю і під тим кличем  редакційний комітет до праці і випускає в світ перше число «Голосу з над Буга», поміщаючи на передовім місці відозву Державного Секретаріату Західноукраїнської Народної Републики.

В Сокалі, 12 грудня 1918.
РЕДАКЦІЙНИЙ КОМІТЕТ.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

19 − один =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!