Про великі підприємства

10 вересня біля об’їзної Львова запрацює новий трьохповерховий “Епіцентр”

У суботу, 10 вересня, мережа будівельних гіпермаркетів «Епіцентр» відкриває на об’їзній дорозі Львова новий триповерховий торговий центр. В майбутньому поруч планують ще збудувати торгово-розважальний центр.

Про це повідомили у відділі комунікації компанії.

Новий триповерховий торговий центр «Епіцентр» площею майже 90 тис. м2 звели біля об’їзної дороги, поруч з ТРЦ King Cross Leopolis та уже існуючим гіпермаркетом «Епіцентр» у Сокільниках. З 10 вересня для відвідувачів будуть доступні перші два поверхи нового торгового центру, а третій поверх відкриють пізніше.

У компанії «Епіцентр», на першому поверсі нового ТЦ відкриють традиційні для компанії відділи: будівельних та оздоблювальних матеріалів, інструментів, сантехніки, кераміки, а також великий відділ для автомобілістів. Окрім того, тут відкриють найбільший в мережі продуктовий супермаркет з фудкортом Food Market площею майже 4000 м2.

На другому поверсі ТЦ розташовані окремі спеціалізовані відділи, найбільшими з них стали «Галерея Деко», «Сад та Город» і «Центр Меблів». Також на другому поверсі працюватиме дитячий магазин з зоною розваг та магазин канцтоварів.

У новому «Епіцентрі» також облаштували 30-метровий атріум зі скляним дахом, де буде розташована ярмарок сезонних товарів.

Парковка нового «Епіцентру» вміщатиме близько 1000 автомобілів, поруч облаштована зона для пішоходів.

Друга черга цього проекту, розповіла ZAXID.NET PR-директорка компанії «Епіцентр і К» Юлія Чудновець, передбачає будівництво окремого торгово-розважального центру. З її слів, зараз напрацьовується лише концепція цього ТРЦ, отож деталей майбутнього будівництва ще немає. Також ще не вирішена майбутня доля уже діючого з 2016 року гіпермаркету «Епіцентр», розташованого поруч.

Голос Сокальщини на GoogleNews