Про великі підприємства

Чи можна передавати свою пільгову ЛеоКарт іншому пасажиру: роз’яснює Львівавтодор

ЛКП «Львівавтодор», яке відповідає за впровадження ЛеоКарт, підготувало для мешканців Львівської громади детальні роз’яснення щодо питань, які найчастіше виникають під час користування пільговими персоналізованими картками.

Чи можна передавати свою персоналізовану (пільгову) транспортну картку ЛеоКарт іншому пасажиру?

Ні, не можна. Персоналізовані картки, якими користуються пільговики, видані їм на підставі документів, що підтверджують їх право на безоплатний проїзд у громадському транспорті Львова. Саме тому на картці є зазначені фото та ПІБ особи, що ідентифікує її як власника цієї картки.

Під час контролю на лінії перевірятимуть не лише наявність ЛеоКарт, а й також співпадіння особи на фото та того, хто пред’явить для контролю цю картку. Відповідно, якщо буде зафіксований факт невідповідності – пасажиру буде виписано штраф за безквитковий проїзд, а саму транспортну картку буде заблоковано.

· Якщо я загубив свою картку, а користується нею особа, яка її знайшла?

У випадку, якщо пасажир зрозумів, що втратив свою картку, слід негайно зателефонувати на номер телефону гарячої лінії – 0800 303 007, щоб повідомити про це. Цю картку буде образу заблоковано, що унеможливить користування нею сторонніми пасажирами, а пасажир зможе звернутись для повторного виготовлення пільгової ЛеоКарт.

· Якщо я пільговик і маю вже картку, мені потрібно нею валідуватись чи достатньо просто мати при собі?

ЛКП «Львівавтодор» наголошує, що усі пасажири, які вже мають картки ЛеоКарт, повинні валідувати їх під час користування громадським транспортом. Якщо мешканець очікуєте свій транспорт, варто попередньо підготувати картку ЛеоКарт, щоб мати змогу зручно її завалідувати одразу як заходитиме до салону автобуса, трамваю чи тролейбуса. Зараз контролери ЛКП «Львівавтодор» вже здійснюють перевірку валідації проїзду, але поки що лише наголошують щодо важливості валідації. Але незабаром розпочнеться повноцінна перевірка валідацій, а незавалідований проїзд дорівнюватиме безквитковому проїзду, що тягне за собою штраф.

«Підсумовуючи, хочемо ще раз наголосити. Ваша персоналізована картка ЛеоКарт – це виключно ваше право на безоплатний проїзд у громадському транспорті Львові. Користуйтесь карткою самостійно, і не забувайте валідувати свій проїзд, таким чином ви допомагаєте місту розуміти справжню кількість безоплатних поїздок пільговими категоріями у громадському транспорті», – наголошують в ЛКП «Львівавтодор».

Голос Сокальщини на GoogleNews