Про великі підприємства

ДП ”Львіввугілля” виплатило працівникам 25 відсотків заробітної плати за березень

Новини від ДП ”Львіввугілля”, Червоноградського районного відділення поліції

Минулого тижня на рахунки ДП ”Львіввугілля” надійшли бюджетні кошти , а також кошти від реалізованої вугільної продукції. Ними було виплачено  25% заробітної плати за березень   (мобілізованим працівникам   виплачено 100% березневого заробітку), повідомив про це помічник Генерального директора Володимир Вовк. Загалом за цей місяць гірники отримали 77% заробітної плати, залишок становить  11млн. 875тис.грн.  Якщо  врахувати фонд заробітної плати квітня, сума  до виплат складає  155млн. 804 тис.грн. Загальна чисельність працюючих у ДП ”Львіввугілля”  на початок тижня становила 6 тис.875 осіб.

У Червоноградському районному відділі поліції минулого тижня зареєстровано 215  заяв та  звернень  громадян.   24 з  них  з   ознаками   кримінального правопорушення. Складено 242 протоколи про адміністративні правопорушення, у тім числі 16 за статею 130  ”Керування транспортними   засобами у стані алкогольного сп’яніння”. Відтак, як зауважив заступник начальника райвідділу поліції Ярослав Владика, є потреба в тестах, які визначають чи перебуває людина в стані наркотичного сп’яніння, оскільки це безпосередньо впливає на безпеку дорожнього руху.

Тривають роботи по зведенню підвісного моста у Червонограді. Як повідомив заступник міського голови  Микола Мисак, зважаючи на умови військового стану і складну економічну ситуацію, проводити їх доволі складно. Попри те підрядна організація, яка займається будівництвом, забезпечує встановлення окремих елементів конструкцій цієї важливої для міста споруди. Учора були змонтовані 4 головки пілонів. Це доволі важливий конструктивний елемент, оскільки саме на них буде накладатися несучий канат. Наступним кроком стане  доставка канату до місця проведення робіт і монтаж.

Голос Сокальщини на GoogleNews