Про великі підприємства

Львівський сміттєпереробний завод продаватиме пластик місцевій компанії

Львівське комунальне підприємство «Зелене місто» та ТзОВ «ДХАНА» підписали протокол про наміри щодо постачання твердого пластику, який продукуватиме сміттєпереробний завод у Львові після запуску.

Як пояснив директор ЛКП «Зелене місто» Тарас Калужний, після запуску заводу сміття перероблятимуть і буде утворюватись пластик. Він є матерілом для інших компаній. Компанія «ДХАНА» буде купувати у заводу твердий пластик та використовувати його для своїх потреб.

«Зараз ми уклали протокол про наміри, який свідчить про нашу двосторонню зацікавленість. Подібну угоду кілька місяців тому ми уклали з франківським цементним заводом на купівлю іншого виду палива.

Ми маємо можливість відходи, які вивозять на полігон і захоронюють, відсортувати, відібрати матеріал, який більше не буде сміттям, а стане продуктом, і його можна використовувати для інших потреб. Зокрема, з твердого пластику за допомогою різних технологій утворюється рідина, яка є замінником палива.

Для нас така угода корисна в першу чергу, бо це кошти, які потраплятимуть до бюджету міста. Для компанії комунального підприємства, яка буде оперувати сміттєпереробний комплекс, важливо мати надійних партнерів, які не будуть захоронювати матеріал на полігонах чи сміттєзвалищах, а будуть його повторно використовувати. Це дозволить зменшити обсяги та витрати на захоронення і загалом покращить стан екології та довкілля», – пояснив Тарас Калужний.

ТзОВ «Дхана» має промислову установку «УТД-1», що дозволяє переробляти понад 240 тонн твердих пластикових відходів щомісяця методом термічної деструкції, отримуючи паливо та інші корисні продукти.

Голос Сокальщини на GoogleNews