Про великі підприємства

Перші 100 днів роботи е-квитка: як в області оцінюють впровадження безготівкової оплати

За перші два тижні березня кількість проведених транзакцій на Львівщині збільшилась на 200% у порівнянні з аналогічним періодом лютого.

Днями минає 100 днів відколи в міжміському та приміському громадському транспорті Львівщини запрацювала безготівкова система оплати проїзду. Про це під час дискусії Львівської мануфактури новин повідомив директор департаменту дорожнього господарства Львівської ОВА Орест Шуліковський.

Порівнюючи кількість проведених транзакції за перші два тижня лютого та березня, в області спостерігають їх збільшення аж на 200%. Також збільшилась кількість автобусів, в яких перед виїздом на рейс водій правильно відкрив зміну.

Наступним етапом є розширення функціоналу системи АСООП в частині обліку готівкових операцій та упорядкування пільгових перевезень на приміських та міжміських автобусних маршрутах Львівщини. Станом на сьогодні Львівська ОВА розпочала перемовини з декількома громадами Львівщини щодо запровадження пільгових персоніфікованих карток для окремих категорій громадян, які користуються правом пільгового проїзду. Йдеться про учасників бойових дій наближених до них категорій.

«Цей етап дозволить детінізувати транспортну галузь, зробити прозоре формування тарифу на перевезення пасажирів, забезпечити швидку та зручну оплату проїзду, а також надасть можливість сформувати нову транспортну мережу, на основі отриманих даних щодо пасажиропотоків», – зазначає директор департаменту дорожнього господарства ЛОВА Орест Шуліковський.

Голос Сокальщини на GoogleNews