Про великі підприємства

Під час огляду роботи перевізника, який обслуговує Червоноградський район було складено 9 постанов про порушення

На Львівщині перевірили роботу перевізника, який обслуговує автобусні маршрути Львівського та Червоноградського району

Під час огляду підприємств склали 9 постанов за порушення автотранспортного законодавства.

Напередодні працівники управління транспорту департаменту дорожнього господарства спільно з працівниками відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції у Львівській області перевірили дотримання вимог автотранспортного законодавства під час випуску автобусів на лінію.

За результатами рейду склали 9 постанов за порушення автотранспортного законодавства перевізником ТзОВ «Авто-Лайн».

Зазначаємо, що водії автотранспортних підприємств зобов’язані проходити щоденний огляд лікаря перед виїздом з підприємства. Автобус повинен перевіряти механік перед виїздом та робить відповідний запис у журналі.

«Окрім дотримання транспортного законодавства наші працівники наголосили перевізнику ТзОВ «Авто-Лайн» про важливість забезпечити постійну та безперебійну роботу автоматизованої системи оплати проїзду», – зазначає директор департаменту дорожнього господарства Львівської ОВА Орест Шуліковський.

Департамент дорожнього господарства закликає жителів області, у разі виявлення фактів порушення перевізниками розкладу чи схеми руху звернутися до департаменту для прийняття управлінських рішень та унеможливлення в подальшому таких порушень. Зареєструвати звернення можна за коротким номером «Гарячої лінії області» – 112, або номером «Урядової гарячої лінії» -1545.

Повідомляємо, що такі рейдової перевірки на Львівщині проводять систематично.

Голос Сокальщини на GoogleNews