Головна / Про великі підприємства / Директор ДП “Львіввугілля”: державі вигідніше вкласти мільйони в модернізацію шахт Прибужжя і зберегти робочі місця

Директор ДП “Львіввугілля”: державі вигідніше вкласти мільйони в модернізацію шахт Прибужжя і зберегти робочі місця

23 березня відбувся черговий розгляд виробничо-господарської діяльності вуглевидобувних підприємств ДП «Львіввугілля» під головуванням першого керівника держпідприємства Олега Акімова.

Разом з керівниками і фахівцями шахт детально проаналізовано очікувані показники виконання господарської діяльності шахтами ДП «Львіввугілля» у березні 2021 року та очікуванні показники на квітень 2021 року, а також перспективу розвитку гірничих робіт копалень на найближчі п´ятнадцять років.

Участь у розгляді взяла й робоча група ПАТ «Центренерго», яку очолив  керівник департаменту вугледобувної промисловості Олексій Козлов.

–         Наш департамент створено для виконання завдань, поставлених перед ПАТ «Центренерго» Фондом держмайна – побудови вертикально інтегрованої компанії й налагодження ефективного ланцюга постачань вугілля від державних шахт. Мета візиту – ознайомитися на місці з вуглевидобувним комплексом Львівщини.

Проблематика державних вугільних шахт – давно відома і наболіла. Це питання треба вирішувати у державних інтересах. Зима цього року довела, що вугілля – важливий для держави енергоносій. На жаль, доводиться багато закуповувати з-за кордону. У ДП «Львіввугілля» є шахти, які можуть бути ефективними й потенційно привабливими для державних капіталовкладень.  Це видно по програмах, представлених сьогодні копальнями ДП «Львіввугілля».

Переконаний, що потрібна національна стратегія як для вугільної галузі, так і енергетики в цілому.

Олег Акімов зауважив, що державі вигідніше вкласти мільйони в модернізацію шахт Прибужжя і зберегти робочі місця, ніж мільярди у ліквідацію копалень і дотувати збіднілий регіон:

–         Наші шахти мають достатні запаси та колективи кваліфікованих працівників, щоб ще багато десятиліть бути надійною паливною базою для енергетики України.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

2 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!