Про великі підприємства

Директор ДП “Львіввугілля”: державі вигідніше вкласти мільйони в модернізацію шахт Прибужжя і зберегти робочі місця

23 березня відбувся черговий розгляд виробничо-господарської діяльності вуглевидобувних підприємств ДП «Львіввугілля» під головуванням першого керівника держпідприємства Олега Акімова.

Разом з керівниками і фахівцями шахт детально проаналізовано очікувані показники виконання господарської діяльності шахтами ДП «Львіввугілля» у березні 2021 року та очікуванні показники на квітень 2021 року, а також перспективу розвитку гірничих робіт копалень на найближчі п´ятнадцять років.

Участь у розгляді взяла й робоча група ПАТ «Центренерго», яку очолив  керівник департаменту вугледобувної промисловості Олексій Козлов.

–         Наш департамент створено для виконання завдань, поставлених перед ПАТ «Центренерго» Фондом держмайна – побудови вертикально інтегрованої компанії й налагодження ефективного ланцюга постачань вугілля від державних шахт. Мета візиту – ознайомитися на місці з вуглевидобувним комплексом Львівщини.

Проблематика державних вугільних шахт – давно відома і наболіла. Це питання треба вирішувати у державних інтересах. Зима цього року довела, що вугілля – важливий для держави енергоносій. На жаль, доводиться багато закуповувати з-за кордону. У ДП «Львіввугілля» є шахти, які можуть бути ефективними й потенційно привабливими для державних капіталовкладень.  Це видно по програмах, представлених сьогодні копальнями ДП «Львіввугілля».

Переконаний, що потрібна національна стратегія як для вугільної галузі, так і енергетики в цілому.

Олег Акімов зауважив, що державі вигідніше вкласти мільйони в модернізацію шахт Прибужжя і зберегти робочі місця, ніж мільярди у ліквідацію копалень і дотувати збіднілий регіон:

–         Наші шахти мають достатні запаси та колективи кваліфікованих працівників, щоб ще багато десятиліть бути надійною паливною базою для енергетики України.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

thirteen − 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.