Про великі підприємства

У Львові безготівкову оплату відновили в усьому громадському транспорті: від завтра на лініях працюватиме контроль

У Львові відновили систему безготівкової оплати в усьому громадському транспорті міста. Відтак, пасажири вже можуть розраховуватися за проїзд і карткою ЛеоКарт, і банківськими картками чи гаджетами з підтримкою NFC у всіх видах транспорту. Про це повідомили у департаменті мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР.

За словами керівника департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Олега Забарила, з п’ятниці, 22 грудня, після 10-денної перерви на всіх маршрутах знову повноцінно запрацюють контролери. Відтак, аби уникнути штрафу, пасажирів просять бути відповідальними та оплачувати/валідувати проїзд.

При сплаті готівкою – обов’язково отримати у водія квиток з QR-кодом. Якщо за проїзд розраховуєтесь безготівково – банківською карткою чи ЛеоКарт – переконайтеся, що поїздка зареєстрована: на валідаторі з’явилась зелена відмітка та прозвучав одинарний звуковий сигнал. Пільговики та учні також мають валідувати свої ЛеоКарт. Штраф за неоплачений/незавалідований проїзд складає 300 грн.

«Якщо ж у якомусь з транспортних засобів виникатимуть труднощі при здійсненні безготівкової оплати, прохання звертатися на Гарячу лінію за номером 15-80. Також просимо вже зараз інформувати про випадки, якщо при готівковій оплаті водій не видає квиток, або видає квиток старого зразка. Від завтра на лініях повноцінно працюватиме контроль і відсутність квитка у пасажира при готівковій оплаті – це ризик отримати штраф», – зазначив керівник департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Олег Забарило.

Нагадаємо, у зв’язку з масштабним збоєм у роботі мобільного оператора «Київстар», у Львові виникли тимчасові труднощі з безготівковою оплатою у міському транспорті. У зв’язку з цим, починаючи з 12 грудня і до сьогодні включно контролери не виписують штрафів пасажирам, а проводять роз’яснювальну роботу та допомагають здійснити оплату за проїзд.

Голос Сокальщини на GoogleNews