Про великі підприємства

У Львові перевізники ТПВ просять правильно утилізовувати сміття та зменшувати його кількість

Львівські перевізники твердих побутових відходів просять львів’ян та гостей міста відповідально ставитися до поводження з відходами. Для цього просять дотримуватися простих правил: раціонально планувати свої покупки, продукувати менше сміття та утилізувати його. Це допоможе зберегти пальне для тих, кому воно зараз дійсно необхідне.

Так, за інформацією перевізників, останні тижні на підприємствах відчули проблеми з паливом – зросла не лише його вартість, також є перебої у постачанні. Однак, незважаючи на це, ніхто не зупиняє виконання своєї роботи.

«При сьогоднішній вартості палива, нам надзвичайно складно працювати, забезпечувати своєчасний ремонт і заправляти спецавтомобілі. Тому ми щиро вдячні всім за своєчасну оплату. Для нас це дуже важливо. Проте не менш важливим для нас залишається питання зменшення відходів та їх правильна утилізація», – коментують у ЛКП «Львівспецкомунтранс».

Мешканців закликають:

  • Викидайте у сміттєві контейнери лише те сміття, яке потребує термінової утилізації. Адже майданчики заповнюються дуже швидко, кількість сміття зростає. Лише за останній місяць кількість ТПВ, яке утилізувало наше підприємство, збільшилося на 7% у порівнянні з березнем. В умовах війни це суттєве зростання і навантаження на перевізника.
  • Викидайте чистий пластик та максимально стискайте його.
  • Не викидайте в контейнери будівельне сміття та вторсировину. Саме ці відходи часто стають причиною пошкоджень спецавтомобілів.
  • Якщо є можливість, не використовуйте авто щодень. Збережіть пальне для тих, кому воно зараз дійсно потрібно».

65768532
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.