Кримінальні події

51-річного мешканця Стрийщини засуджено на 15 років позбавлення волі за домашнє та сексуальне насильство

За підтримання публічного обвинувачення Стрийської окружної прокуратури 51-річного мешканця Стрийщини визнано винним за фактом вчинення домашнього насильства стосовно своєї дружини та тестя (ст. 126-1 КК України) а також вчинення сексуального насильства стосовно дружини та малолітнього племінника (ч. 2, 4, 6 ст. 153 КК України).

Його засуджено до 15 років позбавлення волі.

Прокурори в суді довели, що з червня 2019 по серпень 2020 року засуджений регулярно спричиняв безпричинні конфлікти із дружиною та тестем, під час яких ображав потерпілих, погрожував їм фізичною розправою, принижував людську честь та гідність, завдав систематичні фізичні та психологічні страждання.

Окрім цього, засуджений у період часу з листопада 2019 по червень 2020 року погрожуючи фізичною розправою неодноразового вчиняв дії сексуального насильства.
Під час розгляду кримінального провадження у суді обвинувачений свою вину у вчиненні інкримінованих йому кримінальних правопорушень не визнав.

Після набрання вироку законної сили, дані про обвинуваченого будуть внесені до Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої особи.

Відділ інформаційної політики
Львівської обласної прокуратури

Голос Сокальщини на GoogleNews