Кримінальні події

Колишнього держреєстратора у Львові судитимуть за незаконну реєстрацію права власності на нежитлові приміщення в історичному центрі міста

Незаконно зареєстрував право власності на нежитлові приміщення в історичному центрі Львова вартістю близько 4,2 млн грн – судитимуть колишнього державного реєстратора

За процесуального керівництва прокурорів Франківської окружної прокуратури міста Львова скеровано до суду обвинувальний акт стосовно 38-річного уродженця Львова, який обвинувачується у зловживанні своїми повноваженнями державного реєстратора та несанкціонованій зміні інформації, яка оброблюється в автоматизованих системах (ч. 3 ст. 365-2, ч. 3 ст. 362 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що обвинувачений, перебуваючи на посаді державного реєстратора, на підставі поданих підроблених документів, з метою одержання неправомірної вигоди для себе та інших осіб, сформував та вніс до Державного реєстру прав заяву про реєстрацію права власності на об’єкт нерухомого майна – нежитлові приміщення, що знаходяться у центрі Львова.

Внаслідок чого із комунальної власності Львівської міської ради незаконно вибули нежитлові приміщення загальною площею 88,7 кв м, вартістю майже 4,2 млн грн.

Зазначимо, що керівник Франківської окружної прокуратури міста Львова подав позов в інтересах держави про витребування вищезгаданих нежитлових приміщень з чужого незаконного володіння та скасування реєстрації права приватної власності. Рішенням Галицького районного суду позов задоволено в повному обсязі.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі СВ відділу поліції №1 Львівського районного управління поліції №2 ГУ НП у Львівській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Відділ інформаційної політики

Львівської обласної прокуратури

Голос Сокальщини на GoogleNews