Головна / Кримінальні події / Кримінальні події Сокальщини з 21 по 27 листопада 2011 року

Кримінальні події Сокальщини з 21 по 27 листопада 2011 року

З 21 по 27 листопада в Сокальський РВ ГУ МВСУ у Львівській області надійшло 63 заяви і повідомлення про злочини, що вчинені або готуються.

Серед них: 21 – умисне легке тілесне ушкодження, 9 – крадіжок, по 8 – умисне знищення або пошкодження майна та погрози, 3 – раптові смерті, 2 – самоправства, по 1 – хуліганству, грабежу, неналежне виконання обов’язків щодо охорони життя та здоров’я дітей, виявлення трупа та ін.

23 листопада в чергову частину зателефонувала чергова медсестра Великомостівської міської лікарні і повідомила, що в приймальний покій з травмами звернувся 28річний житель с. Реклинець Р., які він отримав біля місцевого бару від 48річного жителя•с. Стремінь Х.

24 листопада до нас звернувся 83річний житель Сокаля Б., який повідомив, що вночі невідома особа проникла в його господарство і поцупила газовий котел вартістю 150 гривень. Цей факт перевіряємо.

25 листопада приватний підприємець повідомив, що вночі пошкодили вікно його аптеки, яка знаходиться у Сокалі.

26 листопада із ТЗоВ «Вемо», що у м. Великі Мости, повідомили, що з території підприємства викрали металеве обладнання на суму 300 грн. Його поцупив 31річний місцевий житель Л., щоб здати на металобрухт. Вирішується питання про порушення кримінальної справи за ст. 185 ч. 3 КК, яка передбачає позбавлення волі на строк до шести років.

Того ж дня 39річна жителька с. Себечів Л. повідомила, що між нею та 51річним сусідом виник конфлікт, під час якого останній спричинив заявниці тілесні ушкодження.

27 листопада в чергову частину повідомили про те, що невідомі розбили вікно дачного будинку у с. Велике, який належить 71річному жителю Червонограда З., і викрали мікрохвильову піч та люстру на суму 2500 грн. Крадія розшукуємо.

Ірина ГЕРУС, в. о. інспектора Сокальського РВ ГУ МВСУ у Львівській обл.           

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

fifteen − 1 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!