Кримінальні події

На Львівщині поліція викрила учасників “схеми”, які обіцяли чоловікам за 4500 доларів США безперешкодний перетин кордону

Серед фігурантів – викладач навчального закладу, двоє військовослужбовців та місцева мешканка. За певну винагороду допомагали чоловікам призовного віку потрапити до інформаційної системи та безперешкодно перетнути кордон. Учасників «схеми» суд відправив під варту.

Поліцейські продовжують знешкоджувати «схеми», за допомогою яких чоловіки призовного віку незаконно виїжджають за межі країни або за грошову винагороду отримують законні підстави для виїзду. Учасників групи, які допомагали з «квитками» до Європи, викрили оперативники управління стратегічних розслідувань у Львівській області та слідчі слідчого управління обласної поліції. Серед них – викладач одного з місцевих університетів, військовослужбовці та місцева мешканка.

За 4500 доларів США вони гарантували потрапляння відомостей про «клієнта» до інформаційної бази. Такі маніпуляції дозволяли безперешкодно перетинати кордон.

23 листопада чотирьом фігурантам повідомили підозру за ч.3 ст. 332 (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України. Всім підозрюваним суд обрав запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою із правом внесення застави.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Львівська спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону.

Департамент стратегічних розслідувань

Національної поліції України

Голос Сокальщини на GoogleNews