Головна / Кримінальні події / На Золочівщині завдяки прокуратурі землі вартістю майже 71,5 мільйонів гривень повернуто у державну власність

На Золочівщині завдяки прокуратурі землі вартістю майже 71,5 мільйонів гривень повернуто у державну власність

Органи прокуратури Львівщини в інтересах ГУ Держгеокадастру у Львівській області звернулися з позовом до Господарського суду Львівської області, аби скасувати рішення Жуківської  сільради щодо передачі в користування земель сільськогосподарського призначення, а також зобов’язати приватне підприємство, яке використовувало землі, повернути їх у власність держави.

Так, прокуратурою встановлено, що передані органом місцевого самоврядування землі, розташовані за межами населеного пункту (с. Жуків Золочівського району), а відтак є землями державної, а не комунальної власності, тому розпорядником є ГУ Держгеокадастру у Львівській області, а не орган місцевого самоврядування.

Суд погодився з аргументованою позицією прокурорів і позов частково задоволив – рішення Жуківської сільради було скасоване.

Щодо приватного підприємства, провадження судом закрито, адже спірну територію загальною площею 85,6 га вартістю 71 млн 436 тис грн агропідприємство добровільно повернуло законному власнику.

Пресслужба Львівської обласної прокуратури

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

9 − two =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!