Кримінальні події

Мешканець Нового Роздолу облаштував лабораторію з вирощення конопель в себе в кімнаті

Облаштував лабораторію з вирощення конопель в себе в кімнаті – судитимуть мешканця Нового Роздолу

Прокурори Стрийської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно 32-річного мешканця Нового Роздолу. Йому інкриміновано незаконне виробництво, виготовлення та зберігання з метою збуту особливо небезпечних наркотичних засобів в особливо великих розмірах, незаконний посів та незаконне вирощування конопель, незаконне придбання, виготовлення та зберігання обладнання, призначеного для виготовлення особливо небезпечних наркотичних засобів, організація місця для незаконного виробництва наркотичних засобів (ч. 3 ст. 307, ч. 1 ст. 310, ч. 3 ст. 313, ч. 2 ст. 317 КК України).

Слідством встановлено, що у місті Новий Розділ обвинувачений вирощував коноплю. Задля цього чоловік організував кустарну лабораторію зі штучним мікрокліматом у кімнаті квартири, де проживав. З цих рослин він виробляв особливо небезпечний наркотичний засіб «канабіс», який в подальшому мав намір збувати «клієнтам».

Під час проведених обшуків правоохоронцями виявлено та вилучено спеціальне обладнання, 22 пакети із зернами рослин забороненої речовини та більше 7 кг висушеного канабісу.

Орієнтовна вартість вилученого за цінами «чорного» ринку становить майже 2 млн грн.

Наразі обвинувачений перебуває під вартою.

Досудове розслідування здійснювали слідчі відділення поліції №2 Стрийського районного управління поліції  Головного управління Національної поліції у Львівській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури  Облаштував лабораторію з вирощення конопель в себе в кімнаті – судитимуть мешканця Нового Роздолу

Облаштував лабораторію з вирощення конопель в себе в кімнаті – судитимуть мешканця Нового Роздолу

Облаштував лабораторію з вирощення конопель в себе в кімнаті – судитимуть мешканця Нового Роздолу

Голос Сокальщини на GoogleNews