Головна / Кримінальні події / Правоохоронці Львівщини припинили нелегальний канал ввезення до України автозапчастин

Правоохоронці Львівщини припинили нелегальний канал ввезення до України автозапчастин

Протиправну схему виявили слідчі та оперативники Головного управління ДФС Львівщини за процесуального керівництва прокуратури області.

Про це Голосу Сокальщини повідомили у Прокуратурі Львівської області.

У четвер, 28 листопада 2019 року, правоохоронці провели декілька одночасних обшуків у офісно-складських приміщеннях підприємствах, за результатами яких вилучено автомобільні запчастини, «чорнові» записи, документи «ТAX-FREE», які підтверджують незаконну діяльність осіб.

Зазначимо, що ідеться про так зване «човникове» чи «піджакове» переміщення товарів через держкордон, коли фізичні особи переправляють товари подрібненими партіями у межах допустимої неоподатковуваної норми, а потім концентрують значну кількість в обумовленому місці (складі) вже на території України.

Надалі, частину ввезених товарів підприємство реалізовує реальним суб’єктам господарювання за безготівкові кошти та водночас у податковій звітності відображає їх придбання від фірм з ознаками «ризиковості».

Внаслідок цього до Державного бюджету не надійшло податку на додану вартість та податку на прибуток загальною сумою 7,3 млн грн.

Довідка: Відповідно до санкції ст.212 КК України (ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів) якщо вони призвели до фактичного ненадходження до бюджетів чи державних цільових фондів коштів) максимальне покарання – до двадцяти п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з трирічним позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю та конфіскацією майна.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

12 + fourteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!