Кримінальні події

На Львівщині судитимуть українця, який добровільно зайняв посаду в незаконному правоохоронному органі на тимчасово окупованій території

Прокурори Львівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно громадянина України за фактом колабораційної діяльності (ч. 7 ст. 111-1 КК України).

Розслідуванням встановлено, що у квітні 2022 року мешканець Волновахи добровільно зайняв посаду пожежного рятувальника в незаконному правоохоронному органі, створеного представниками держави-агресора.

Мова йде про 70 пожежно-рятувальну частину державної бюджетної установи «Пожежно-рятувальний загін міста Волноваха Міністерства по справах цивільного захисту, надзвичайних ситуацій та ліквідації наслідків стихійних лих днр».

Присягнувши на вірність незаконного утворення, чоловік своїми діями сприяє встановленню та утвердженню тимчасової окупації частини території України в Донецькій області.

Спеціальне досудове розслідування здійснювали слідчі ТУ ДБР, розташованого у місті Львові, за матеріалами Управління СБУ у Львівській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури

Голос Сокальщини на GoogleNews