Кримінальні події

У Львові підлітки хотіли влаштувати масову бійку біля ТРЦ “Форум” – поліція спрацювала на випередження

У мережі останнім часом побільшало згадок про ПВК "Редан". Зокрема, прихильників молодіжної субкультури масово затримують у росії.

Як повідомляють в соцмережах, сьогодні після 17.00 27 лютого у Львові біля ТРЦ «ФОРУМ» зібралась банда підлітків з “ПВК редан”. На місце події була викликана поліція.

Пародія на масову бійку підлітків-адептів ось цього «Редану» відбулася біля «Форуму». На місці працюють кілька екіпажів поліції. Бійки, як такої не було. Правоохоронці зіграли на випередження і спрацювали оперативно.

У мережі останнім часом побільшало згадок про ПВК “Редан”. Зокрема, прихильників молодіжної субкультури масово затримують у росії. Однак ця хвиля дійшла і до України. Представники субкультури називають себе неформалами. Вони виступають проти футбольних фанатів, мігрантів і вихідців із Кавказу. Однак стверджують, що назва ПВК – це жарт. Учасники руху не асоціюють себе з приватною військовою компанією.

26 лютого таку ж бійку хотіли організувати підлітки в Івано-Франківську

Батьки – зверніть увагу!

Львівських підлітків через соцмережі запрошують в рух «Редан», який організовує масові бійки з представниками інших субкультур. В жодному випадку не беріть участь в цьому «флешмобі» і не переходьте за запрошеннями.

Протягом останніх днів в Україні почали масово поширювати цей так званий «молодіжний рух», який називається ПВК «Редан». Виник він а активно діє в росії. Суть його в тому, що підлітки влаштовують масові бійки та привселюдно принижують один одного.

Голос Сокальщини на GoogleNews