Кримінальні події

«Вас турбує служба безпеки банку»: поліцейські Львівщини застерігають, як не стати жертвами шахрайства з банківськими картками

Якщо до вас телефонують невідомі особи, називаються співробітниками банку та вимагають надати дані карткових рахунків, негайно телефонуйте до поліції на оперативну лінію 102.

Поліцейські вкотре застерігають: щоб не стати жертвою шахрайства, у жодному разі не надавайте свої персональні дані, номер та строк дії банківської картки, PIN-код, CVV2/CVC2 коди, паролі до Інтернет-банкінгу, кодове слово або іншу інформацію невідомим особам, навіть якщо вони називаються співробітниками банку. Пам’ятайте: працівники банку ніколи не телефонують і не вимагають інформацію по банківському рахунку чи картці.

Також не відповідайте на СМС-повідомлення, надіслані нібито від банку, – таким чином зловмисники отримують доступ до ваших банківських рахунків, звідки знімають усі заощадження, перераховуючи їх на підконтрольні банківські рахунки.

У разі отримання дзвінків чи СМС-повідомлень зателефонуйте до банківської установи (номер гарячої лінії вказаний на вашій картці чи на офіційних сайтах банків), а також негайно зверніться до поліції за номером 102. Не дайте себе ошукати!

Відділ комунікації поліції Львівської області

Голос Сокальщини на GoogleNews