Кримінальні події

Від початку року на дорогах Львова та області сталось 148 ДТП за участю нетверезих водіїв

З цієї кількості 41 дорожньо-транспортна пригода – з потерпілими, внаслідок яких дві людини загинули та 66 отримали травми різної важкості.

Окрім того, поліцейські виявили 4628 водіїв, які кермували автомобілями у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, та склали на них адмінпротоколи.

Усі наслідки керування транспортними засобами водіями, які перебувають у стані сп’яніння, передбачені чинним законодавством, зокрема, статтею 130 (Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції) Кодексу України про адміністративні правопорушення та статтею 286-1 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння) Кримінального кодексу України.

Зазначимо, що відмова особи, яка керує транспортним засобом, від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або щодо вживання лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, тягне за собою адміністративну відповідальність.

Водії, в жодному разі не сідайте за кермо, якщо перебуваєте у нетверезому стані. Також звертаємось до пасажирів – ніколи не сідайте в автомобіль, якщо маєте підозру, що ним керує нетверезий водій!

Відділ комунікації поліції Львівської області

Голос Сокальщини на GoogleNews