Поради

Чохли в салон авто: якими вони мають бути?

Більшість власників автомобілів використовує в салоні свого авто спеціальні чохли на сидіння. Такі вироби надають машині унікального вигляду та захищають крісла від пошкодження та забруднень.

Існують універсальні та модельні види. Перший тип підійде для будь-якого легкового автомобіля, а другий – під конкретну модель. Тут важливо розуміти, що саме модельні накидки більш акуратні, хоча і коштують дорожче.

Переваги модельних авточохлів  

Автовласники з досвідом рекомендують використовувати саме модельні чохли. Вони без проблем встановлюються в салоні та чітко відповідають формі сидінь. В таких накидках враховуються наступні моменти:

  • розділення заднього ряду крісел;
  • розміщення подушок безпеки;
  • підголівники відповідають по розміру та формі;
  • є перфоровані вставки для забезпечення вентиляції та зручності.

Таким чином, авточохли під конкретну модель – оптимальний вибір для власника транспортного засобу. Залишається тільки визначитися з матеріалами.

Найкращі тканини для авточохлів

Термін служби визначає матеріал чохлів. Найдешевші моделі з синтетики використовуються зовсім недовго. Дуже часто власники просто викидають їх після використання та купують нові. Але краще за все віддати перевагу надійним матеріалам, які перевірені часом. Серед них:

  • велюр;
  • жаккард;
  • дерматин;
  • екошкіра.

Велюр приємний на дотик та має красивий блиск, хоча і поступається по міцності жаккарду. Жаккард – один з найбільш довговічних матеріалів для крісел. Він добре захищений від будь-яких пошкоджень.

Дерматин зовні нагадує шкіру, але поступається їй в практичності. При морозі або потраплянні сонячних променів дерматин може тріскатися.

Екошкіра виготовлена на основі поліуретану, тому має підвищену міцність. На відміну від дерматину, екошкіра зовсім не боїться морозу та сонця. Крім того, такі чохли пропускають повітря. Авточохли з екошкіри не потрібно знімати та прати: достатньо почистити їх за допомогою спеціальної автомобільної хімії або звичайної губки з водою та мильним розчином.

Голос Сокальщини на GoogleNews