Поради

Чому слід вживати сухофрукти

Здорове та збалансоване харчування завжди було запорукою успіху та здоров’я всього організму. Важливу роль при цьому відіграє природна та рослинна їжа, овочі, фрукти, ягоди.

Особливо багаті на необхідні організму вітаміни та мінерали саме фрукти та ягоди, які не лише смачні, але й корисні. Наприклад, яблука місять багато заліза та цинку, цитрусові – вітаміну С, ягоди – вітамінів групи В. Щоденне їх споживання у помірній кількості дозволяє зміцнити імунітет, покращити самопочуття та настрій.

Сухофрукти

Споживати фрукти варто круглий рік. При цьому слід зважати на те, що багато з них є сезонними, у свіжому вигляді не можуть довго зберігатися, наприклад, ягоди. Проте поласувати ними все ж можна, іноді навіть перетворивши це на повноцінний перекус, якщо зберігати їх у вигляді сухофруктів. При цьому у сухофруктах зберігаються всі корисні властивості, іноді навіть більше, ніж у свіжих продуктах.

Що являють собою сухофрукти, які вони бувають

Сухофрукти утворюються практично з усіх видів фруктів та ягід під впливом певної термічної обробки або шляхом природного висушування під прямими сонячними променями. Ви можете самостійно зробити заготовку на зиму із будь-яких фруктів, які ростуть у вашому саду, в домашніх умовах, або ж придбати готовий товар від перевірених виробників, які дотримуються всіх технологій у висушуванні фруктів.

Найбільш популярними сухофруктами є:

  • фініки;
  • курага;
  • цукати;
  • родзинки;
  • чорнослив.

Чому популярні сухофрукти

Саме у них міститься у висушеному вигляді найбільше корисних речовин, які так необхідні людському організму, особливо в зимову пору, коли організм в будь-якому випадку вразливіший до впливу зовнішніх факторів. Фініки дуже смачно споживати замість цукерків. Чорнослив та родзинки зазвичай використовують при приготуванні різних страв. Широкий асортимент самих різноманітних сухофруктів представлений на сайті інтернет-магазину https://fruit-time.ua/catalog/suxofrukti, де завжди пропонується тільки свіжий та якісний товар, смачний та корисний.

Сухофрукти

Які сухофрукти обрати

Серед сухофруктів з вітчизняних фруктів найбільшою популярністю користуються яблука, груші та сливи. Також висушуванню піддаються і ягоди – вишні, смородина, чорниці, малина. З ягід взимку заварюють смачний ягідний чай, з яблук та груш – корисний узвар. В магазині також можна придбати сухофрукти із заморських фруктів. Наприклад, з папайї, ківі, помело, ананаса, банана. Вони гармонійно поєднуються із іншими стравами та десертами, а також дуже смачні у необробленому вигляді.

Користь сухофруктів для організму

Споживати сухофрукти у будь-якому випадку корисно і дорослим, і дітям. Незважаючи на те, що розмір висушеного фрукта менший, ніж свіжого, у ньому міститься набагато більша кількість вітамінів, мікроелементів та поживних речовин. Загалом споживання сухофруктів дозволяє:

  • покращити імунітет;
  • вивести токсини;
  • нормалізувати травлення;
  • покращити роботу серцево-судинної системи.

Багато сухофруктів рекомендується для споживання у лікувальних цілях. Причому найбільш корисними вважаються родзинки, фініки, інжир, чорнослив.

Як правильно обрати сухофрукти

Придбати будь-які сухофрукти за невисокими цінами можна в інтернет-магазині продуктів з доставкою FRUIT TIME. При цьому ви можете бути впевнені у їх свіжості та високій якості. Перевірені виробники, які постачають товар, дотримуються всіх технологій виробництва, дбають про здоров’я своїх клієнтів.

Сухофрукти

При купівлі сухофруктів важливо не помилитися й обрати дійсно корисний та якісний продукт. Він має бути в першу чергу природного забарвлення, без плісняви та характерного вираженого запаху. Якщо у вас виникають сумніву стосовно якості сухофруктів, не приваблює його зовнішній вигляд, виникають підозри щодо застосування виробником хімічних речовин в процесі висушування фрукта, краще відмовитись від покупки, щоб не заподіяти шкоди своєму здоров’ю. Дійсно якісний сухофрукт буде мати привабливий природній колір та вигляд, не матиме різкого запаху.

Споживати сухофрукти варто відповідально і в міру, щоб не викликати в організмі алергічних реакцій на певні компоненти. Краще їсти їх частіше, але меншими порціями, ніж одразу і багато, тоді й користі буде більше.

Голос Сокальщини на GoogleNews